Gelmiş geçmiş en iyi GTA Oyunu Hangisi?

 1. Cogool
  4

  Serinin belki de çıktığı yıla göre en çarpıcı oyunu Vice City! Bize bambaşka bir dünya sundu ve yıllar boyunca bilgisayarların başından kaldırmadı. İnternet kafelerde bir dönemin en çok oynanan oyunu olmakla birlikte, yapılan birçok Mod, Türkçe Yama, hatta Polat Alemdar modlarıyla bile yıllarca oynandı. Halen daha günümüzde birçok Türk ve yabancı oyuncu, yayıncı tarafından oynanan ve hakkında her geçen gün yeni videolar yapılan Vice City uzun yıllar boyunca daha ölmeyecek bir oyun. Tommy Vercetti karakteri, Vice City'nin efsanevi haritası, kendine özgü orjinal hikayesi, Scarface, Miami havası ve daha nicesi.GTA Vice City birçok kişinin favori oyunu. Peki sence en iyi oyun Vice City mi?

 2. 2

  Cogool
  2

  Serinin en gelişmiş, büyük, yüksek grafikli ve özellikli oyunu GTA 5. GTA V'nin kendine ait olan dünyasında kaybolmayan yoktur muhtemelen. Bu oyunla birlikte Rockstar bize tek karakter yetmiyor, üç farklı karakter yaratıp üçüyle de farklı hikayeler yazdık ve hepsi birbiriyle ortak bir noktada buluşuyor dedi. Devasa bir harita üzerinde hem kasabalar, hem dağlar hem de kocaman bir Los Santos görüyoruz. Grafikleri çok yüksek ve yılına göre çok gelişmiş bir oyun olmakla birlikte, sonradan gelen güncellemelerle birlikte de öyle bir optimize oldu ki, birçok bilgisayarda halen daha sorunsuzca en azından Single Player olarak oynanabiliyor.Bunun yanı sıra GTA 5 Online dünyası inanılmaz canlı. Rockstar Games'in kendi sunucuları, GTA Online, FiveM, RageMP gibi platformlarda binlerce GTA 5 oyuncusu görmek mümkün.

  Peki sence serinin en iyi oyunu GTA V mi?

 3. 3

  Cogool
  1


  GTA IV için tam anlamıyla uçlarda yaşayan bir oyun diyebiliriz. Bunu deme nedenimiz şu ki, bu oyunu sevenler ve oynayanlar ya çok sevip "Bence en iyi GTA Oyunu" diyor, ya da birçok GTA fanı "Bu oyunu hiç sevemedim" diyor. yani ortası yok diyebiliriz. Diğer serilerde görülmeyen bir uçurum mevcut ve birçok kişi tarafından da geçer not almadığını biliyoruz. Liberty City'nin soluk ve gri havası, şehri sonuna kadar yansıtan karakterler, arabalar, dış dünya... Ek olarak da alışık olmadığımız şekilde Sırbistan'dan gelen göçmen bir karakter Niko Bellic'in hikayesi. Bazı kişilere göre en iyi hikayeye sahip olan GTA oyunu olsa da, sıralamada ne durumda olacağı biraz merak konusu.Peki sence en iyi GTA oyunu, Niko Bellic'in başrolünde olduğu GTA IV mü?

 4. 4

  Cogool
  -1

  Vice City ne kadar renkli ve iyi bir oyun olsa da, birçok kişiye göre serinin en iyisi halen daha GTA San Andreas! Grafikleri her ne kadar GTA V'in gerisinde kalsa da(doğal olarak), San Andreas gerek mekanikleri, gerek karakterleri, skinleri, dünyası, mapleri gerek de hikayesiyle birlikte bize efsane bir ortam sundu. Oynanıştan tutun da üstüne yapılan tüm modlar, karakter ilerlemesi, Los Santos adında yaratılan harika şehrin ikon haline gelmesi...  Las Venturas ve San Fierro'yu da kapsayan San Andreas eyaletinin birçok gizli noktası, özel karakterleri ve görevleri...  Özellikleri saymakla bitmeyecek bir oyun. Elbette halen daha binlerce Türk ve yabancı oyuncuyu üstünde oynatan MTA - SAMP gibi platformlarını da unutmamak gerek.Peki sence gelmiş geçmiş en iyi GTA oyunu San Andreas mı?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir