Jump to content
 • GTA Platformu Sunucu Listesi [BETA]
  GTA Platformu bünyesinde Anlık sunucu listemize kendi sunucunuzu da dahil edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, Forum Üyeliği oluşturduktan sonra Sunucu Tanıtımı bölümlerinin kurallarını iyice anlayıp sunucu tanıtımınızı yapmaktır. Sunucu Tanıtımınız onaylandığı anda GTA Platform Discord'una "Yeni Sunucu Tanıtımı" duyurusuyla bildirim düşecektir. Bunun devamında, buradaki GTA Platform Sunucu Listesine sunucunuz dahil edilir.

  Şu anda platform bünyesinde San Andreas Multi Player, Multi Theft Auto, Rage MP ve Five M sunucularınızın tamamını ekleyebilirsiniz. Sunucu modunuz Freeroam, Roleplay veya farklı türler olabilir, bu konuda herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. 


  Sunucu ekleme işlemleri yalnızca Forum üzerinde uygun bölüme Sunucu Tanıtımı yapıldığı taktirde gerçekleşir. (Sunucu Tanıtımı için mutlaka kuralları okuyunuz)

  GTA V Sunucu Tanıtımları
  SAMP Sunucu Tanıtımları
  MTA Sunucu Tanıtımları
 • GTA Platform Sunucu Listesi

  samp
  Vice Roleplay
  Vice Roleplay
  Oyuncular: 0 / 400
  Harita: n/a
  samp
  [SAMP] LSRP - https://ls-rp.io
  [SAMP] LSRP - https://ls…
  Oyuncular: 102 / 500
  Harita: LS_RP
  samp
  [SAMP] Vendetta RPG - www.vendettarpg.com
  [SAMP] Vendetta RPG - ww…
  Oyuncular: 0 / 935
  Harita: San Andreas
  Toplam Sunucu: 3 2 Doluluk Oranı: 5.56% Toplam Oyuncu: 102 / 1.835 En Fazla Oyuncu: 755 Son Güncelleme:
  Oyuncu Yok
  n/a
  # Kullanıcı Adı Skor/Seviye Oynanan Zaman
  LS_RP
  Oyuncu Yok
  San Andreas

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...