Jump to content

Tommy Vercetti

Yönetici
 • İçerik

  195
 • Katılım

 • Son Ziyaret

 • #MVP

  25

Tommy Vercetti isim kullanıcı Ekim 23 tarihinde en sevilen isim oldu

Tommy Vercetti en sevilen içerikleri üretiyor!

Topluluk Puanı

167 Popüler

Tommy Vercetti Hakkında

 • Rütbe
  Real G.
 • Doğum Günü 01-07-1995

Güncel Profil Ziyaretleri

791 profil görüntüleme
 1. Version 1.0.0

  1 indirme

  Cache
 2. Tommy Vercetti

  Vendetta RPG | Son zamanlar

  Vendetta 2013'den önce de sık sık kapanmasıyla gündeme gelen bir sunucuydu. Hatta 2008'den beri ortamda olanlar hatırlar, Vendetta sunucuyu bakıma aldığında eyvah 3 ay daha yok geyikleri dönerdi. Çok sık kapanan ve açılan bir sunucuydu o dönemler. Birkaç yıl boyunca da kapalı kalmıştı 2013'e kadar. O dönemde de 99 ve Breeze damga vurmuştu yenilikleriyle. 2013'den beri sanırım hiç kapanmadan devam etti kısa süreli bakımlar hariç ama bu sefer yine fena pasif kaldı gibi görünüyor. Vendetta'nın yönetimi ilgili şekilde aktif olup oluşumlara/rollere yön verdiği sürece sunucunun bir 5 yıl daha aynı sistemlerle(hiç sistem eklentisi yapmadan) gideceğini düşünüyorum. İster istemez bir marka ismi var, Apple ve yeni çıkan diğer xakfore adındaki telefonlar gibi bir şey yani. Yönetim ilgilendiği sürece toparlayacaktır. Son yıllardaki kuralları ve ilerleyişleri bana göre yanlıştı ama biraz da kapalı ülkelere benziyor. Yani adam orada "hepinizin ağzına sıçayım yeni kural getirdim bakın aslında çok mantıksız ama beğenceksiniz" tarzı bir şey yazsa havadan +100 like'ı hazır. Genelde bir topluluğu/ortamı geliştiren şey oyuncu kitlesidir, Vendetta'da yıllardır bu yok, onun da büyük nedeni her ses çıkaran veya yapıcı da olsa eleştiri yapan adamın "bakın biz çok adiliz, herkesi banlıyoruz" yaklaşımından dolayı banlanıp sunucudan uzaklaştırılması oldu. Yine de tüm eksikliklerine rağmen yönetim istikrarı, sadece belli kişileri değil herkesi banlaması gibi adil yaklaşımlarıyla oynanabilen bir sunucuydu dediğim gibi. Kapanması üzer, böyle sunucuları ortamlarda görmek isteriz.
 3. Tanıtım güzel olmuş, bol şans dilerim.
 4. Tommy Vercetti

  Ezequiel David'in Film Serileri

  Hepsi sağlam görünüyor eline sağlık.
 5. Herkese merhaba, Bir süredir platform yönetimi olarak pasif kaldığımızın farkındayız ancak uzun ömürlü bir Türkçe GTA Platformu yaratmaya çalıştığımız için bu tarz kısa süreli aksaklıkları bir sorun olarak görmediğimizi bildirmek isteriz. Tekrardan Platformu canlandırmaya ve GTA ile ilgili tüm içerikleri sunmaya devam edeceğiz. Bu süreçte tüm platform üyelerimizden forum üzerinde de aktifliği bekliyoruz, Aynı zamanda moderatör alımlarımız da tüm hızıyla devam ediyor! Bu konuda en kısa sürede ikinci bir açıklama yapıp formu yayınlayacağız. Yeni platform moderatörlerimiz @scarxlrd , @balvenie ve @Silver 'a bol şans dileriz.
 6. Tommy Vercetti

  Vice Roleplay..

  O zaman git konuş onlara...
 7. GTA 3 ile birlikte hem oyun dünyasında hem de GTA genelinde sıçrayış yapan oyun oldu kendileri. GTA 3 Türkiye'de aşırı popüler değildi ama özellikle Vice City'nin açık dünyası ve yapılabilir özellikleri diğer oyunlara oranla Türkiye dahil birçok ülkede fark yarattı. GTA 3 ve Vice City'e kadar(aynı oyun motoru sayılır) 2 boyutlu oyunlardan ibaretti neredeyse PC dünyası. Haxball'ın savaş versiyonu oyunları oynardık. Haliyle yeri çok ayrı bizde. Severiz. Umarım GTA 6 VI:CE olacak.
 8. Merhaba. Verildi. 

 9. Tommy Vercetti

  Dostluğun Ölümü

  Bu tarz videoyu bekliyordum başından beri. Efso olmuş devamını bekleriz.
 10. Tommy Vercetti

  Merhaba! Forumda yeniyim

  Hoş geldin dostum, eğlenmen dileğiyle.
 11. Tommy Vercetti

  Son Söz

  insanlar bir gün, roleplayerlar her gün ölür

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...