Jump to content

Aureus

Onaylı Üye
 • İçerik

  68
 • Katılım

 • Son Ziyaret

 • #MVP

  3

Topluluk Puanı

27 Normal

Aureus Hakkında

 • Rütbe
  O.G
 • Doğum Günü Şubat 22

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Aureus

  İlginç&Komik Anılarınız.

  Zamanında bi serverde taksicilik mesleği aktif değildi o yüzden taksilere falan binilemiyordu bende o gün sobeiti denemek için o servere girdim her neyse işte direk Unity Station da doğdum orada da taksiler duruyordu sobeit ile taksinin tekine bindim o zamanların sisteminde anahtar falan yok araca binersen açarsın motoru her neyse işte ben bindim böyle geziyorum en sonunda CJ'in evinin oraya bi girdim böyle 13-15 kişi rol yapıyorlar toplanmışlar böyle bende yanlarına gidip selam yazdım hepsi beni görünce bi anda savanna'nın arkasına doğru koştular falan küfür ediyolar git buradan raporluyoruz falan diyolar o gün gülmekten yarılmıştım zaten daha olay yerinden uzaklaşmadan ban yedim
 2. Aureus

  Eski Görüntüleriniz.

  Rocco kardeşler olarak balık tutarken 80'lerdeki ilk selfimiz, arkada ki glendale de bizimdi ah güzel günler ah...
 3. TESV, M&B:Warband, ArmA 3, CS:GO, Prison Architect, Insurgency falan oynuyorum bu aralar kütüphanemde 110 tane falan oyun var zaten.
 4. Aureus

  Vendetta RPG | Son zamanlar

  Okurken boşluğuma geldi LSPD kapıları yağlandı da yarıldım
 5. Aureus

  GTAWiki Listesine Girdik!

  Wiki'deki yer kalkmış üzdü.
 6. İsterse 300MP Kamerası olsun çoğu insanın gözünde çöp bi marka.
 7. Aureus

  Vendetta RPG | Son zamanlar

  Yıkılmayan tek kale kapanırsa da zaten yönetim kendi kararı ile ilgilenemedikleri ve yaşlarının 30'u geçmesi evli çocuk sahibi oldukları için kapatırlar. Bizde bu çöplükte Manifesto gibi yiğitlerin sw açmasını bekleriz.
 8. Aureus#2595 Onaylı üye ve Samp oyuncusu tagı (discord)
 9. 3 harita birden olduğunu düşünmek biraz tuhaf olur eğer böyle bir şey olursa oyunda çok büyük optimizasyon sorunları olacaktır bu sorunu da baya baya yükleme ekranları ile süsleyerek optimize etmeyi deneyecekler yani büyük ihtimal ile tek harita da geçecek.
 10. Aureus

  Son Söz

  Elini tutamadıklarımızın belini kırıyorlar vesselam.
 11. Aureus

  Forum

  1-2 aydır pasifim bıraktığım gibi her şey herkes nerelerde neler yapıyorsunuz arkadaşlar bahsedin biraz.
 12. Aureus

  Vendetta RPG | Son zamanlar

  İlk açıldığı gün herkes böyle birbirine baktı ee dediler sonrasında onlarda yok bişi devam diyince haa dedik hep beraber sonrasında da zaten başvuraların açılması ve roleplay yapmak için yer kalmayınca çoğu kişi dönüş yapmaya başladı güzel sw ya.
 13. Aureus

  Eskiler

  Eskiden küçükken veya ergenlik döneminizde unutamadığınız şeyleri yazsanıza kankalarım bizimde güzel olur güler eğlenir ben başlıyorum. Küçükken böyle bizde 34 ekran tv vardı o zamanlar tv'de Ali baba ve kırk haramiler çıkmıştı onları izliyodum bi' baktım Kırk haramiler böyle geliyorlar işte kendi şarkılarını söylüyor baktım dilime takıldı evde bağıra bağıra söylüyorum işte annemde işten geldi üstünde kıyafetleri felan bende hep anneme şaka yapmayı seviyorum kapıyı açtım direk odasına koştum felan oda da karanlık bekliyorum odada gelsin ışığı açsın diye her neyse içeri girdi bende kıs kıs gülüyorum dolabın arasına girdim felan cılız bi şeyim o zamanlar, annem odaya girdi ışığı açtı annemde de panik atak var tabii ama ben bilmiyorum. Bir anda ışığı açtığı gibi yatağın üstüne fırladım bağıra bağıra "KIRK HARAMİLER, KIRK HARAMİLER, ASMAK KESMEK KELLE UÇURMAK, HIRSIZLIKTAN ALTIN VURMAK, BİZ HARAMİYİZ HEP HARAM YERİZ" diye bağırdım annem bana bi' tokat vurdu bana istemeyerek aboooooovvv bi' ağlamıştım o gün çok fena tokat yemiştim annem o gün geldi sarıldı felan bende konuşmamıştım 1-2 gün gidip ps1 almıştı bana(Abim çökmüştü ps1'ime) bende mutlu olup anneme sarılmıştım beraber ağlamıştık. Bu da böyle bi anımdır.
 14. Steam yaz indirimleri başlıyor arkadaşlar kimler neler alıyor? Ben baya bi' oyun alacağım gibi duruyor. Tavsiyelerde bulununda alalım bizde bi şeyler. (PUBG,CSGO diyen olursa kellesini gövdesinden kırk haramiler gibi alırım.)
 15. Aureus

  Minecraft RPG Oyunmodu

  rez

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...