Jump to content

James Earl Cash

Üye
 • İçerik

  18
 • Katılım

 • Son Ziyaret

 • #MVP

  1

James Earl Cash isim kullanıcı Temmuz 23 tarihinde en sevilen isim oldu

James Earl Cash en sevilen içerikleri üretiyor!

Topluluk Puanı

9 Normal

1 Takipçi

James Earl Cash Hakkında

 • Rütbe
  Amatör Gangster

Güncel Profil Ziyaretleri

387 profil görüntüleme
 1. Project Zomboid, Steamda 24 tl'ye satılan ve isminden anlaşıldığı gibi bir zombi hayatta kalma oyunudur. Oyunun 2D Pixel grafikleri vardır. Fakat diğer klasik zombi hayatta kalma oyunlarına pek benzemez çünkü oyunda aşırı fazla ayrıntı var. Belki de görüp görebileceğiniz en fazla ayrıntı içeren oyun olabilir. Oyunda her şeyi düşünmüşler. Sadece açlık, susuzluk değil gerçek hayatta ki gibi her şeyi ile ilgileniyoruz. Hele ki arabaların motorlarını açıp bütün aksanlarını görme, tamir etme, farklı araçları söküp yenisine monte etme falan benim aşırı dikkatimi çekmişti. Oyunu öğrenmek zaman alıyor ama öğrenince aşırı zevk alıyosunuz. Ayrıca türkçe dil seçeneği de mevcut. Bunları fazla açmayacağım çünkü bu konuyu asıl oluşturma amacım farklı. Oyunun Multiplayer kısmı fazla oynanmıyor. Oyuncu sayısı biraz düşük ama Single bayağı oynanıyor. Bunun nedeni ise bence Multi kısmında fazlasıyla hata var. Sürekli sunucudan atma falan sorunları var ama biraz zaman ile düzeltilir diye düşünüyorum. Şimdi ise asıl konuya gelelim. Oyunun fizik motoru ve yapabileceğimiz şeyler RolePlay ile aşırı uyumlu. Hiç RolePlay sunucusu hiç görmedim. Genelde sunucular PVE oluyor. Daha önce neden kimse Rp yapmayı düşünmemiş bilmiyorum ama bir Rp sunucusu çıksa bunun yayılacağına eminim. Ayrıntılar sayesinde bütün mesleklere fazlasıyla imkan var. Hele de mekanik mesleği bayağı eğlenceli olabilir . Kısaca oyuna kesinlikle Rp sunucusu gelmeli. Bu tarz oyunlarla ilgilenenler bence oyuna bir göz atsınlar. Oyun fazla bilinmiyor. Videosunu Türklerden Sadece Samed Güngör çekiyor. Bu oyunu az da olsa yayabiliriz ve bir süre sonra Rp göreceğimize de eminim. Okuduğunuz için teşekkürler. Oynanış videosu:
 2. James Earl Cash

  Selamlar

  hoşgeldin
 3. Carcer City beyler başka ihtimal yok. En iyi Carcer uyar gta 6 ya bence.
 4. Yo bence Carcer City'de geçmeli
 5. Arkadaşlar artık hiçbir Vc:Mp sunucusuna bağlı değilim. Şu an sunucu açık mı bilmiyorum. Fakat açık olduğunu da sanmıyorum. Vc:Mp'nin kodlamaları gerçekten Sa:Mp'a göre fazla zor. Bu yüzden Vc:Mp'de imkanlar fazla yok. Bence şu anlık en iyi Sa:Mp . Her şey için teşekkürler.
 6. Teşekkürler şuan da kendi sunucumuzu açtık. Daha da iyi olacağına emin olabilirsiniz Discord Linki: https://discord.gg/pAUeKyM Sunucu İp Adresi: 37.148.210.210:8192 Hile konusuna gelecek olursak, evet hile kullananlar fazlasıyla var fakat kendilerini çok belli ediyorlar yani anında banlıyoruz. İlerde hile koruması etkinleştireceğiz. Şimdilik böyle olacak .
 7. Herkese tekrardan merhabalar, bazı sebeplerden dolayı ben ve diğer bir yönetici sunucudan ayrıldık. Muhtemelen, sunucuya özenmeyen kurucu sunucuya yenilikler getirmeyecektir. Sizi beklettiğimiz için özür diliyoruz. İlerde ben ve arkadaşım bir sunucu açarsak sizi bilgilendireceğiz. Destekleriniz için tekrardan minnettarız. İyi oyunlar...
 8. Teşekkürler.
 9. https://yadi.sk/d/FMecQ99MpfGW8 Discord sunucumuza gelerek sorunlarınızı çözebilirsiniz
 10. Sunucumuz açılmıştır. Bir günlük sunucu olduğu için sistemler daha oturmadı yani girip direk polis olarak başlayabiliyorsunuz v.b. Bunları düzeltip sa:mp'a benzeteceğiz. Şu anda DM tadında bir sunucu oldu. Yarına hepsini halledeceğimizi umuyoruz... İp: ...
 11. Arkadaşlar kusura bakmayın biraz gecikecek sanırım ama bu gün kesin açılacak diyebilirim.
 12. Bir zamanlar bizim bir sayfamız, forumumuz vardı fakat şuan da yok. Yakında açmayı planlıyoruz. İsterseniz Vc:Mp'nin kendi sayfasına bakabilirsiniz. https://vc-mp.org/
 13. Teşekkürler, şu an sunucu aktif değil. saat 16:00'da açılmasını umuyoruz. O zamana kadar vc:mp'i görmeniz için farklı yabancı sunuculardan fotoğraflar atabilirim.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...