Jump to content

sleeper

Üye
 • İçerik

  20
 • Katılım

 • Son Ziyaret

Topluluk Puanı

5 Normal

sleeper Hakkında

 • Rütbe
  Amatör Gangster

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Minecraft RPG Oyunmodu nedir? Başlangıç olarak; '/me,/do gibi komutları oyun içerisinde kullanmanızı ve script yardımıyla bir çok farklı sistem kullanmanızı sağlar. RP sunucusu açmak isteyenler için basit bir start olacaktır. Gerisini getirmek size kalmıştır bu oyunmodu sadece bir sunucunun start yapması için yeterli olacaktır gerisi için kodlama dili öğrenmeniz veya etraftan toplama yapmanız gerekmektedir. İyi forumlar. Oyunmodu İçerisinde ki Plugin ve Script Resimleri Ekte ki gibidir; https://resmim.net/f/fiwllS.png RPG Oyunmodu indirme linki nedir? http://s2.dosya.tc/server9/7x297a/_MC_RPG_Gamemode.rar.html
 2. sleeper

  Minecraft Roleplay

  paylaşcam
 3. sleeper

  Minecraft Roleplay

  Elimde modu bile var. Oynaması zevkli.
 4. İki adam ve sadece birisi kanserli. J.F.K'yi kurtarma çabasında ki macerasını görüyoruz. Fazla anlatmak istemiyorum zevki kaçar.
 5. sleeper

  Bully Scholarship Edition

  o kadar süre torrent denedim bi türlü kuramamıştım kodumun öğretmenlerini dövmek istiyodum.
 6. sleeper

  [AKTİF] Riverside Police Pursuits [v2]

  Uğrayacağım.
 7. sleeper

  Vice Roleplay..

  On numara sunucuydu lan neden gitti ki?
 8. sleeper

  Ragner Roleplay - www.ragner-rp.com

  Forum ve sunucuyu en erken 3 hafta, en geç 1 ay içerisinde açmayı planlıyoruz. Güzel yorumlar için teşekkür ederim.
 9. sleeper

  Ragner Roleplay - www.ragner-rp.com

  rez
 10. Giriş Ragner Roleplay Hakkında Ragner Roleplay gerek oyun gerek forum içi politikaları olsun adalet ve oyuncu odaklı platform başlıklarını benimsemiş, oyuncularına gerçek hayatı bir oyun platformun da elinden geldiği sürece aktarmaya çalışmaktadır. Oyun modumuz da bulunan sistemlerin çoğu rol bazlı işlemektedir. One last time; sunucuyu ikinci kez ve son açışımızdır. Son yıllarda SA-MP üzerinde gördüğümüz bu kısıtlamalardan ve kalitesiz yönetim ekiplerinden bıktığımız için sunucuyu tekrardan bu camiaya sokuyoruz. Sadece oyuncular için çalışacak ve üreteceğiz sırf size kaliteli bir ortam sağlamak için çalışacağız. Bu sözümüzü unutmayın ve bunu bir yere kaydedin lütfen, sunucu kapanır veya sizi yarı yolda bırakırsak bize bunu gösterin ve yüzümüze vurun. Projemizi tekrardan ikinci kez bu şekilde duyuruyor ve eski oyuncularımızın tekrardan bize geri dönmesini ümit ediyoruz. Geri dönen dönmeyen oyuncularımıza şimdiden teşekkürlerimizi sunarız. Karakter Paneli Hakkında Karakter Paneli, Ragner Roleplay platformu adına, bünyemizde bulunan kullanıcıların karakter başvurusu, destek(rapor sistemi), mevcut karakterinizin oyun içi ve oyun dışı bilgileri, mal varlıkları, sunucunun ekonomisi ve daha birçok platform içi tasarlanan ve geliştirilen özellikleri takip edip, kullanabilecekleri web platformudur. Sunucu Bilgileri Oyun Modu: RGRP: v0.0.1 Sunucu Adı: Ragner Roleplay - www.ragner-rp.com Sunucu Durumu: Bakım Erişim Adresi: server.ragner-rp.com Harita: Los Santos Sunucu Dili: Türkçe Web Sitesi:www.ragner-rp.com Forum: www.ragner-rp.com/forum (Erişime henüz kapalı) Discord: https://discord.gg/mu3BFva (Erişime açık) Sistemler Giriş bölümünde belirtildiği üzere sistemler rol odaklı geliştirilmiştir. Oyuncuların sistemleri kullanarak maddi bir gelir elde edebilmesinden ziyade sistemleri kullanarak rol olanağını genişletmesi mantığı ön plandadır. Developer ekibi tarafından sürekli olarak güncellenen web/oyun tarafın da oyuncuların fikirleri göz önüne alınır. Sistemlerin bir kaçı aşağıya ilerleyen günlerde eklenecektir.
 11. sleeper

  Town Of Salem: Oyuncu Listesi

  Marvellous

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...