Jump to content

Quadismic

Üye
 • İçerik

  4
 • Katılım

 • Son Ziyaret

 • #MVP

  2

Topluluk Puanı

5 Normal

Quadismic Hakkında

 • Rütbe
  Amatör Gangster
 • Doğum Günü 27-03-1995

Güncel Profil Ziyaretleri

74 profil görüntüleme
 1. Quadismic

  Lone Wolf

  Yorum yapan tüm arkadaşlar için öncelikle çok teşekkürler. Size de ayrı teşekkür etmek isterim. Öteki konuya verdiğiniz eleştiri benim nezdimde en anlamlı en manalı yorumdur. Bunlar pek tabi dikkate alınacak şeyler. Profesyonel bir gayemiz olmasa da elimizden gelenin en iyisini yaparak film niteliğinde YouTube arşivlerinde kalacak bir iz bırakma niyetindeyiz. Dolayısı ile ayrıntılı olan yorumların her zaman bizim nezdimizde değeri çok büyük. Projenin tahmini uzunluğu 1 saat kadar olacak. Film tadında izleyeceksiniz ve kurgu akışı baştan sona ilerleyecek. Fakat projenin dahil olduğu kurgusal evren gayet derin olduğundan "cevaplandırılmamış" bazı sorular olacak, bunları da stand-alone tarzında farklı karakterlere odaklandığımız projelerde adım adım cevaplayacağız. Hedefimiz nihayetinde Avengers gibi tek bir projede tüm karakterleri birleştirip tüm soruları da cevaplandırmak. Buna vakit yeter mi bilemiyoruz ama inşallah er ya da geç bunun için çalışıyoruz Güncel olarak şahsî Discord sunucumdan izleyicilerimize ekran görüntüsu, soru - cevap hizmeti veriyorum. Eğer gelmek isterseniz başımız üzerinde yeriniz var.
 2. Yapımcı: Ömer Faruk Karabul Tür: Aksiyon Konu: Sevdiği kadının intikamını almak, suçluları cezalandırmak ve adalet getirmek için geceleri siyahlara bürünen Lars Maximilian, suça karşı giriştiği bu çetin mücadelede aslında yalnız olmadığını ve işlerin "görünmeyen bir yüzü" olduğunu farkedecektir. Teaser (Kısa) Fragman Kısa Fragman Bu akşam saat 22.15 itibariyle bir aksilik olmaz ise Lone Wolf Ön Gösterimini sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz kanalımızdan dilerseniz aşağıda sunulan videodan izleyebilirsiniz. Akşam saatinde canlı yayında sizlerle beraber izleyeceğiz. Çerezinizi hazırlayın. 1 saatlik bir film sizi bekliyor olacak. Galada görüşmek üzere! Ön Gösterim Gala Linki
 3. Yapımcı: Ömer Faruk Karabul Tür: Komedi, Macera Konu: Eve haciz kağıdı getiren Erhan'ın başına açtığı musibetlere dayanamayan Osman, tüm bu borç yatağından ve sorunlardan kurtulmak maksadıyla maceraya çıkar. Proje şu an askıdadır. Uygun bir zamanda çekimlerine devam edilecektir. 1. Sezon 1. Bölüm - "Haciz Kağıdı"
 4. Quadismic

  Diziler Bölümü Genel Sohbet Konusu

  Değerli üstat seni buralarda mı bulacaktık? İtiraf edeyim böyle bir platformun kurulduğundan haberim dahi yoktu. Onu geçtim böyle bir bölümün kurulduğunu bilsem herkesten önce ben gelirdim. Tüm projeleri artık burada da sergileriz. Seni buralarda görmek güzel

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...