Jump to content

lanet223

Üye
 • İçerik

  9
 • Katılım

 • Son Ziyaret

Topluluk Puanı

0 Normal

lanet223 Hakkında

 • Rütbe
  Amatör Gangster

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. lanet223

  Vice Roleplay..

  SUNUCUSUNDA VİDEO ÇEKMEME RAĞMEN SONUÇ: Sunucunuz boktan bir sunucu. https://imgyukle.com/i/sa-mp-025.E9UEgU YouTube kanalımdada video çekmiştim güzel bir sunucu diye çekmez olaydım... :))))
 2. lanet223

  Vice Roleplay..

  sunucularında video çekiyorum karşılığı https://imgyukle.com/i/sa-mp-025.E9UEgU GÖRDÜĞÜM EN KALİTESİZ SERVER...
 3. SUNUCU AKTIF, SAMP.armada-roleplay.com | ts.armada-roleplay.com
 4. Bugün 18:00'da aktifiz, hepiniz bekleriz.
 5. Teşekkürler, düzenlenecektir.
 6. Merhabalar, Armada Roleplay olarak öncelik verdiğimiz fikirler yenilikçi ve güzel bir konsepti sizlere sunmak, rol kalitesini her zaman en üstte tutmak olacaktır. Yöneticilerin uzun süreli roleplay geçmişiyle yönetim anlayışında da sizleri deneyimli bir kadro beklediğini söyleyebiliriz, Armada Roleplay diğer sunuculardan farklı olarak her zaman yeniliği ve rol kalitesini savunan bir sunucu olacak ve çizgisini bu yönde devam ettirecektir. SAMP: samp.armada-roleplay.com (KİLİTLİ) TEAMSPEAK: ts.armada-roleplay.com (AKTİF) FORUM: http://armada-roleplay.com (AKTİF) Discord: https://discord.io/armadacommunity (AKTİF) OYUN SÜRÜMÜ : 0.3.DL-R1 -Sunucumuza açılış zamanında bütün oyunculara XP ve PARA dağıtımı yapılacaktır. -Ek olarak sunucuya [ "/hediyeci" ] komutuyla karşınıza 12 seçenek gelicektir. -10 maaşta bir 12 seçenekten birini dilediğinizce seçip alabilirsiniz. Eski moddan eser kalmayan bu modumuz tamamen oyunculara real bir hayat hissi vericektir. Modumuz tamamen real hayatı örnek alınarak ayarlanmaktadır. Sunucumuza eklenmesini istediğiniz sistemler vb. şeyler için forum adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. http://armada-roleplay.com/ Forum adresimizden bizlere ulaşarak sunucu hakkında tüm herşeyi öğrenebilirsiniz. Ek olarak helper alımları forum ve teamspeak3 üzerinden yapılacaktır. S.S.S Eski sunucunuzda kayıtım vardı, levelim yüksekti bu sunucuda tekrar olucak mı? - Sunucumuz tekradan kurulduğu için herkes 0'dan başlıyor. Eski modumuzda gerçekten çok açık olduğu için kişiler bug ile eşya kazandıkları için herkes 0'dan başlıyacaktır. Eski yetkilerime kavuşacak mıyım? - Admin kadrosu ve Helper kadrosu tamamen temizlendi. Admin kadrosu ve Helper kadrosu bulunmamaktadır. Sunucu açılmadan önce helper alımları yapılacaktır. Discord adresinden duyuru geçilecektir. Banlar kaldırıldı mı? Sunucu 0'dan olduğu için herkes 0'dan başlıcak banlı bir karakter o yüzden yok. Tanıtım kurallarını okudum/anladım, konumun uygun olduğunu düşünüyorum ve şartları kabul ediyorum.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...