Jump to content

floking19

Onaylı Üye
 • İçerik

  4
 • Katılım

 • Son Ziyaret

Topluluk Puanı

2 Normal

floking19 Hakkında

 • Rütbe
  Amatör Gangster
 • Doğum Günü 23-07-1999

Güncel Profil Ziyaretleri

113 profil görüntüleme
 1. Selamlar, Aklınızda bir soru işareti var tabii. Ne yapacağız, neler olacak, bu oyun ne? dediğinizi duyar gibiyiz. Merak etmeyin, bolca zamanımız var. Yaz daha yeni başlıyor. Henüz yeni yürürlülüğe giren bir süreç olduğu için acele etmeyeceğiz. Belirli bir oyun takvimi içerisinde düzenli olarak oynayacağımız zamanlar olacakken; tamamen spontane gelişen şekilde kendimizi oyunun içerisinde bulacağımız zamanlar da olacak. Bunun için forumdan Town Of Salem topluluğunu takip etmelisiniz. Bu oyunu hak yemeden ve tamamen kurallarına uyarak oynayacağız. Size bunun garantisini verebiliriz. Bu süreçte taşkınlık yapanlar ise ağır cezalarla karşı karşıya gelecekler. Kurallar aşağıda listelendiği gibi öngörülmüştür, ara sıra üzerinde eklemeler/değişkenlikler yapılabilir. Discord isminiz ile oyunda kullanacağınız karakter ismi aynı olmalıdır. Savunma yapan ve asılmak üzere olan kişiye konuşma hürriyeti tanınmalıdır ve sözü bölünmemelidir. Mafyaların yöneticisi "Godfather"dır. Sözü dinlenmelidir ve mafya sohbeti gece boşa kullanılmamalıdır. Oyun içerisinde belirli roller dışarısında (kasabalılar, mafyalar, neutral roller) rol yapmak yasaktır. Oyunu baltalamak yasaktır.(Mafya üyesinin asılacağı sırada diğer mafya üyelerini ele vermesi, Vigilante rolüne sahip oyuncunun kasıtlı olarak kasabadan birisini öldürmesi) Mazereti olmadan oyundan ayrılmak/AFK kalmak yasaktır. Yemin etmek, dini ve milli değerler üzerine ant içmek yasaktır. Elinde bilgisi, kanıtı olan birisinin konuşmasını lüzumsuz şeyler ile bölmek yasaktır. Oyun içerisinde veya dışarısında, rol gereği veya değil; dini, milli, ırki ve ailevi değerlere hakaret yasaktır. Uygunsuz karakter isimleri yasaktır.
 2. Selamlar, GTA Platform olarak Town Of Salem'in Türk topluluğunu yeniden canlandırmak adına bu süreçte bize destek olacağınıza inanarak bir adım atmak istedik. Aslında içimizde bizi kavuran bir Town Of Salem sevdası olduğunu ve canımız sıkıldığında bu tarz sevimli oyunlarla vakit geçirmek istediğimizi de zaten biliyoruz. Eğer aşağıdaki listede adınızın olmasını ve Discord kanalı üzerinden ekte görüldüğü gibi Town Of Salem oyuncusu rolüne sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan topluluğa katılıp Town Of Salem üzerinde kullandığınız hesap isminizi yorumlarda belirtmek! edwardolincoln Manifesto35 GurKyWalKy Matias34 Marvellous akaNegro
 3. floking19

  Town of Salem Oynayanlar Gelebilir!

  floking19#2954 ekleyin adostlar:))

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...