Jump to content

balvenie

Moderatör
 • İçerik

  70
 • Katılım

 • Son Ziyaret

 • #MVP

  5

Topluluk Puanı

35 İyi

1 Takipçi

balvenie Hakkında

 • Rütbe
  O.G
 • Doğum Günü 10-06-1999

Güncel Profil Ziyaretleri

488 profil görüntüleme
 1. * Sadece onaylı üyelere kurulum esnasında yardım edeceğim. Onaylı üye nasıl olunur adlı makaleyi okumak için: Tıkla * Kodlayan ben değilim. Arşivimde bulduğum için paylaşıyorum. Kodlayan kişi: Rass Şu sıralar çok fazla sunucu açılıyor ve çoğu web konusunda sorun yaşıyor. Bu sebep ile, arşivimi paylaşmaya karar verdim. Çeşitli SMF - phpBB temaları mevcut. Bunun yanı sıra, kullanıcı kontrol panelleri de var. Özellikleri: Bildirim(ticket) sistemi, Başvuru sistemi, Bildirim ve başvuru cevaplarında phpBB forum için özel mesaj sistemi, Anasayfada kullanıcıların bazı bilgilerini görebileceği küçük bir alan, Anasayfada forumdaki duyuruları çekebilen bir sistem. Kurulum İçin Bilgilendirme Kuruluma başlarken öncelikle .rar dosyasının içindeki panel.sql dosyasını panelinizin bulunduğu hostinge yükleyin. Sonrasında panel klasörünün içinde bulunan "pbaglan.php", "obaglan.php" ve "fbaglan.php" dosyalarını; pbaglan => panelin SQL bilgileri obaglan => oyunun SQL bilgileri fbaglan => forumun SQL bilgileri olarak değiştirin. ayarlar.php dosyası içerisindeki ilk satırda bulunan "forum_id" ve "topic_id" karşısındaki değerleri duyuru konunuzdakileriyle değiştirin. Duyuru konunuza girip URL adresinden bunu elde edebilirsiniz.(forum_id = URLdeki f= , topic_id = URLdeki t=) Eğer phpBB forum kullanıyorsanız, başka herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Fakat SMF ve buna benzer forum sistemleri kullanıyorsanız, ayarlar.php dosyasını SMF foruma göre düzenlemeniz gerekir. Bunun yanında "basvurureddet.php", "basvuruonayla.php", "bildirimonayla.php" dosyalarındaki pmgonder fonksiyonlarını da düzenlemeniz gerekecektir. İndirmek için foruma kayıt olmalısınız.
 2. Version 0.1

  2 indirme

  * Sadece onaylı üyelere kurulum esnasında yardım edeceğim. Onaylı üye nasıl olunur adlı makaleyi okumak için: Tıkla * Kodlayan ben değilim. Arşivimde bulduğum için paylaşıyorum. Kodlayan kişi: Rass Şu sıralar çok fazla sunucu açılıyor ve çoğu web konusunda sorun yaşıyor. Bu sebep ile, arşivimi paylaşmaya karar verdim. Çeşitli SMF - PHPbb temaları mevcut. Bunun yanı sıra, kullanıcı kontrol panelleri de var. Özellikleri: Bildirim(ticket) sistemi, Başvuru sistemi, Bildirim ve başvuru cevaplarında phpBB forum için özel mesaj sistemi, Anasayfada kullanıcıların bazı bilgilerini görebileceği küçük bir alan, Anasayfada forumdaki duyuruları çekebilen bir sistem. Kurulum İçin Bilgilendirme Kuruluma başlarken öncelikle .rar dosyasının içindeki panel.sql dosyasını panelinizin bulunduğu hostinge yükleyin. Sonrasında panel klasörünün içinde bulunan "pbaglan.php", "obaglan.php" ve "fbaglan.php" dosyalarını; pbaglan => panelin SQL bilgileri obaglan => oyunun SQL bilgileri fbaglan => forumun SQL bilgileri olarak değiştirin. ayarlar.php dosyası içerisindeki ilk satırda bulunan "forum_id" ve "topic_id" karşısındaki değerleri duyuru konunuzdakileriyle değiştirin. Duyuru konunuza girip URL adresinden bunu elde edebilirsiniz.(forum_id = URLdeki f= , topic_id = URLdeki t=) Eğer phpBB forum kullanıyorsanız, başka herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok. Fakat SMF ve buna benzer forum sistemleri kullanıyorsanız, ayarlar.php dosyasını SMF foruma göre düzenlemeniz gerekir. Bunun yanında "basvurureddet.php", "basvuruonayla.php", "bildirimonayla.php" dosyalarındaki pmgonder fonksiyonlarını da düzenlemeniz gerekecektir.
 3. Tanıtımı 24 saat içerisinde geliştirin. Yardımcı olacak makaleler:
 4. balvenie

  [ÖNERİ] Türkçe sunucu ismi

  konsept hakkında bilgi verirsen, daha iyi öneriler alabilirsin.
 5. balvenie

  Vendetta RPG | Son zamanlar

  Son günler de maksimum 5 oyuncu görmüştü. Sanırım dün bakıma almışlar, hala bakım devam ediyor. Şu son bir senedir ne kadar takip edemesem de, ilk kale devrilirse ister istemez bi hüzün çöker. : P
 6. balvenie

  Whetstone Roleplay - www.whetstone-roleplay.com

  Sunucu kapanmış. Kilit & Arşiv.
 7. Umarım her şey dilediğiniz gibi olur.
 8. kırık resimleri düzenleyin, başarılar.
 9. balvenie

  [AKTİF] Victim Roleplay - To Die For

  Sunucu kapanmış. KİLİT & ARŞİV.
 10. balvenie

  KIZIL ROLEPLAY - SESLİ ROLEPLAY

  Konu bölüm kurallarına uygun değil. Arşive taşındı. - (bölüm kurallarına uygun bir konu hazırlayın.)
 11. Herkese selam. Uzun süredir MTA sunucuları bölümü için yaptığımız beyin fırtınasının sonuna geldik. Çıkan fikirler ile beraber: "Bu bölümü nasıl filizlendiririz?" sorusunun cevabını yanıtlamış olduk. Bu fikirleri hayata geçirmemiz için, gerekli alt yapıyı hazırlamaya başladık. Aklımızdakilerin tamamını yazıya dökmek için çok erken olduğunu düşünüyoruz. GTAPlatform ile projeniz artık daha büyük kitlelere hitap edecek. Madde madde ilerleyelim. 1) Pasif Sunucu Tanıtımları Bölüm kurallarının da hedefi olan bir konuya değinmek gerekirse, çok fazla pasif tanıtımı olan sunucu mevcut. Teker teker konu sahipleri ile iletişime geçmeye çalışıyoruz. İletişim ağı kuramadığımız kişilerin tanıtımını maalesef Arşiv bölümüne taşıyoruz. 2) Konu Öne Çıkartma Yeni ilerleyiş şeklinde bahsettiğimiz sistemin, temel yapısı bu maddeden ibaret aslında. Yine de, göründüğü kadar basit bir ilerleyiş olmayacak. Tanıtımı bölüm kurallarına uygun olup: görsel ve içerik açısından yeterli olan, konularını aktif tutan sunucuları öne çıkartıyoruz. Bu sayede, sunucunuz diğer sunuculardan daha dikkat çekici olup, platform kullanıcılarının dikkatini çekecek. Bu sayede daha fazla kitle kazanabileceksiniz. 3) Öneri ve Tavsiyeleriniz "Fikir, fikirden üstündür." Öneri ve tavsiyeleriniz için konunun kilidini açık bırakacağız. Her konu da önerilerinizi yazabilirsiniz. Hepsini dikkate alacağız. Unutmayın, önerileriniz ve tavsiyeleriniz bu platforma yön verebilir.
 12. 24 saat içerisinde tanıtıma en az iki paragraflık projeyi tanıtan yazı ekleyin. @WonderlandRPG
 13. balvenie

  Basit Web Site İndexi

  Konu doğru yere taşınmıştır. Paylaşım için teşekkürler.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...