Jump to content

Bunyamin Celebi

Onaylı Üye
 • İçerik

  56
 • Katılım

 • Son Ziyaret

 • #MVP

  1

Bunyamin Celebi isim kullanıcı Mayıs 28 tarihinde en sevilen isim oldu

Bunyamin Celebi en sevilen içerikleri üretiyor!

Topluluk Puanı

28 Normal

3 Takipçiler

Bunyamin Celebi Hakkında

 • Rütbe
  O.G
 • Doğum Günü 10-11-2001

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Bunyamin Celebi

  LOL Taktik Savaşları

  Yine bolca devrik cümle kullanmışım anlamadığınız kısım varsa sorabilirsiniz.
 2. Dota Auto Chess'in yan sanayisi olan Taktik savaşları LOL PBE'ye dün itibariyle geldi.Hatta yoğun giriş trafiğinden dolayı girişlere bekleme süresi gibi şeyler geldi.Kısaca size verilen desteden istediğiniz şampiyonları alıp istediğiniz comp'ları kurup diğer oyuncularla vs attığınız bir oyun.Her maç 8 kişinin bulunduğu,her round 8 kişiden rastgele kişiler birbiri ile vs atıp canlarını götürmeye çalışıyorlar.En son hayatta kalan kazanıyor.Oyuna 100 canla başlıyorsunuz vs'de rakibinizin sahada kalan şampiyonlarının sayısı ve canı kadar hasar veriyor(Yanlış anlattığım kısımlar olmuş olabilir benim gözlemlediğim kadarıyla böyle).Daha detaylı bilgiler için alta Youtube linki bırakıcam.Görüşlerinizi yazabilirsiniz. YOUTUBE LİNKİ:
 3. Bunyamin Celebi

  Vendetta RPG | Son zamanlar

  Oğlum burası son yer lan kapatılırsa harbi samp rp'si yok olucak. @niggs hep bu eşek yüzüne.Hangi server'i burası güzelmiş diyip takılsa, bakıma alınıp 2 3 hafta sonra kapanıyor.Vice'da bunun yüzüne kapandı.(!)
 4. Bunyamin Celebi

  Vice Roleplay..

  Belki bir gün..
 5. Bunyamin Celebi

  Yeni şampiyon QİYANA

  Oyunda bulunduğun konuma göre şampiyonu yönlendirmek yeni bir mekanik ve bence her yeni birşey oyun için çok güzel bir olay, tabi oyunda o kadar hata,bug varken yenilik getirmek ne kadar doğru bilemem.
 6. Old School mu? New School mu? Edit:Ben açıkcası kulağıma hoş gelen başarılı bir sanatı ayırmaksızın dinlerim.
 7. Selamlar Yuumi'nin ardından çok hızlı bir şekilde yeni bir şampiyon çıkarıldı ve yetenekleri ile birlikte açıklandı.Bu konu altında şampiyonun oyundaki yerini tartışmak istedim bende.Bana kalırsa her çıkan şampiyon gibi bu da ilk başlarda çok fazla bozuk olucak 2,3 yama içerisinde tam dengede olucağını umuyorum ve düşünüyorum.Korktuğum şey ise Akali,Ryze gibi ne kadar nerf gelirse gelsin hala bozuk olabilir mi diye bir endişe var içimde umarım olmaz. YETENEKLERİNİ GÖSTEREN VİDEO:
 8. Mercedes ablamızı Fear the walking dead'den bilirim başarılı bir aktör.
 9. Otomatik olarak sınıfı geçtin h.o
 10. Selamlar arada girip hem kanser olduğum hem de eğlendiğim bir oyuna parantez açmak istedim. Oynamayanlar için kısa bir özet geçiyim 1 killer ve 4 survivor ile oynanıyor survivorlar mapteki belli başlı yerlerdeki Jeneratörleri tamir etmeye çalışırken killer da engellemeye çalışıyor 5 jen yaptığınız zaman çıkış kapısını açıp kaçabiliyorsunuz.Katil size 1 hit atınca yaralanıyorsunuz 2.yi atınca düşüyorsunuz düşerseniz katil sizi alıp kancaya asıyor 3 kere asıldıktan sonra ölüyorsunuz.(Daha katmadığım bissürü detay var indirimsiz fiyatı 31TL indirim de 15TL olduğunu gördüm.) oyunu oynayanlar yeni çıkacak killer(The GhostFace) için fikirlerini belirtirse sevinirim.Tabi oyunun sevdiğiniz veyatta sevmediğiniz yanlarını da belirtebilirsiniz.
 11. Bunyamin Celebi

  Town of Salem Oynayanlar Gelebilir!

  Oynayanlar DC'den bana isimlerini yazsınlar max kişiye ulaşınca herkese tarih veriyim girip oynayalım? ne olur ne olmaz buraya bırakıyorum dc ismimi Bünyamin Çelebi#2759
 12. Oyunda şampiyon kalmadı reis eyvallah

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...