Jump to content

Chef

Üye
 • İçerik

  6
 • Katılım

 • Son Ziyaret

Topluluk Puanı

8 Normal

1 Takipçi

Chef Hakkında

 • Rütbe
  Amatör Gangster

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Text RP sunucumuz AKTİFTİR. Discord: https://discord.gg/8zYqDc7 Site: http://sevenroleplay.com
 2. Sunucu aktif! Her 24 saatte gelen update-logları discord kanalımızdan takip edebilirsiniz!
 3. Teşekkürler, sunucu 21 Temmuz'da aktif!
 4. Başvurular sonuçlandı. Sonuçlara forumdaki duyuru konusundan ulaşabilirsiniz. Sevgiler
 5. Merhabalar, Uzun bir aranın ardından sizlere tekrar sesleniyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 2017 yılından bu yana GTA 5 platformunda bulunan Türkiye’nin ilk ve en büyük sunucusu Seven Role Play, yaz sezonunun başlangıcından itibaren tekrardan sizlere aktif hizmet veriyor olacak! Geçmiş dönemden farklı olarak bu dönem 2 farklı sunucuda sizlere hizmet veriyor olacağız. VOICE ve TEXT tabanlı olmak üzere sizlere sunduğumuz iki farklı sunucumuzda oynayabilir, isterseniz ikisinde de oynayarak çifte eğlencenin keyfini çıkartabilirsiniz. Tamı tamına 1000 kişi limitli olan VOICE ve TEXT sunucularımızda sizler için kodlanmış özel sunucu modumuz, kullanıcı panelimiz, internet sitemiz ve profesyonel yönetici kadromuzla, hem adaletli hem de eğlenceli bir oyun platformuyla karşı karşıya olacaksınız. Türkiye’de ki tüm role play oyuncularını 1000 kişilik sunucularımızda tek bir çatı altında toplanmaya davet ediyoruz, sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız! Herkesi Seven Role Play çatısı altında eğlencenin tadını çıkartmaya davet ediyoruz. Çok yakında görüşmek üzere! Sevgiyle, Role Play ile kalın! Anasayfa Forum Adresi
 6. Konu açmadan önce bu konuyu tüm sunucu sahiplerinin okuması zorunludur. Açılan tüm konularda bu kurallar kabul edilmiş sayılır. DİZİLER & FİLMLER Bölüm Kuralları Konusunu açtığınız dizi & film size ait olmalıdır veya çekim ekibinde bulunmanız gerekmektedir. Hiç bir bölümü veya fragmanı yayınlanmamış "Düzenlenecek, yakında" gibi boş iletili konular açamazsınız. En az bir fragmana veya bölüme sahip olmalısınız. Konu düzeni şık, göz zevkine hitap eden ve forum kurallarına uygun şekilde olmalıdır. Konunun giriş bölümünde diziye & filme ait tür, konu veya özet bilgisi yer almalıdır. Çektiğiniz dizi veya film Rockstar Games tarafından yayınlanmış bir oyunda geçmelidir. Diğer oyunlarda geçen dizi veye filmler diğer oyun kategorileri içerisinde yer almalıdır. Bölüm içerisinde dizi yapımı rehberi, dizi&film evreni gibi diğer konular açmanız mümkündür. Konunuzu 36 saatte bir "up" (üst üste mesaj) yapabilirsiniz. Bu bölüme konu açan herkes bölüm ve forum kurallarını kabul etmiş sayılır.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
 • Yeni Oluştur...