Jump to content
Whetstone Roleplay

Whetstone Roleplay - www.whetstone-roleplay.com

Recommended Posts

whetstone1.png

 

     Whetstone Roleplay, 2019 Haziran ayının başlarından bu yana planlama aşamasında olup, temmuz ayının son günlerinde tasarlanmaya başlayan ve hiçbir şekilde kâr amacı gütmeyen oyuncu odaklı bir platformdur. Whetstone Roleplay olarak, günümüzün platform bozukluğu ve entrika karmaşası içerisinde, bir takım problemlerden ders alarak ve tecrübelerimizden yola çıkarak, bu sunucuyu şekillendiriyoruz. Yönetim politikası, forum ve oyun kuralları, sistem ilerleyişi yine aynı şekilde kendi tecrübelerimizle ve global sunucular baz alınarak tasarlanıp, türk oyuncusunun alışageldiği gibi oyun moduna ve sunucu şemasına entegre edilmekte. Bu entegrasyon çalışmaları ile birlikte, beta sürecini aktif ettiğimiz Whetstone Roleplay içerisinde, bugüne kadar yaşanmışlıkların aksine, biz yönetimin şekillendirdiği sunucu değil, oyuncunun şekillendirdiği sunucuyu oluşturmayı planlıyor ve sunucu şemamızı bu düzene göre ayarlıyoruz. Bu düzen neticesinde, beta sürecinde bizimle beraber olmak ve oynamak istediğiniz sunucuyu yaratabilmek adına, bir nokta dahi fikir alışverişi yapıyor oluşunuz, süregelen bir biçimde saçmalamış SAMP platformu içerisinde bir değer yaratacağına eminiz ve bu eminlikle beraber çalışmamızı sizler için sağlıyoruz. Yapacağınız rollerden en üst düzeyde keyif alabilmeniz için birlik politikalarını ve sunucu düzenini detaylı bir şekilde işlemekteyiz. Aramıza hoş geldiniz.

    Sizleri fazla bekletmek istemediğimiz için Whetstone Roleplay forumu 18.08.2019 Pazar günü saat 20:00'da aktif olacaktır. Forum açılışına kadar discord sunucumuza katılıp, yayınlanan duyurulardan erken haberdar olabilirsiniz!

tarihinde Whetstone Roleplay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Değerli GTA Platform kullanıcıları;

    Forum ön kayıtları aktif bir şekilde devam etmektedir. Ön kayıtları yaptığınız zaman oyun sunucusuna erişim numaranızı rezerve etmiş olursunuz.

    Diğer bir konu ise discord sunucumuzun amacı ve önemi. Forum pazar günü açılacağı için sizlere ulaşmanın en kolay yolu olarak bunu tercih ettik. Sunucu hakkındaki gelişmeleri bu platform üzerinden takip edebilirsiniz. Zaman zaman sizlere sunucudan ekran görüntüleri paylaşarak bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Discord sunucumuzda ekran görüntüleri ve duyurular kısmını takip etmeyi unutmayın!

Forum adresi: www.whetstone-roleplay.com

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
  • Yeni Oluştur...