Jump to content
Revolver

Knight Online Tarihi

Recommended Posts

''Knight Online Hayat Offline'' felsefesini hayatının herhangi bir döneminde yaşamış arkadaşların keyifle izleyeceği bir seri.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

6 yaşımdan bu yana(18) aralıklarla oynadığım oyun. Babamın internet kafesinde aktif olarak oynama başlamıştım, sonrasında PvP sunucularında uzun süre devam ettim. Oyunun cash satışları dolar ve euro üzerinden olduğu için, döviz artışı nedeniyle para tuzağı haline gelmiş durumda. Ayrıca eskiden olan zevki vermiyor, emek vermek yok. Parası olan oynuyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maradon'u ne zaman değiştirdiler, o zaman zevki kaçtı oyunun. F9Devil, HitMachine, 000000, kunt, güzel zamanlardı be.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Silver, 20.06.2019 - 04:21 tarihinde yazdı:

Ağabeyim çatır çatır oynarken izlerdim. 

Zaten %80 bu oyunu internet kafelerde abilerinden izleyerek öğrendi 🙂 Oturup izlemek bile zevk veriyordu. Eskiden internet kafelerde twitch ortamı vardı be.

tarihinde kriminal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
kriminal, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Zaten %80 bu oyunu internet kafelerde abilerinden izleyerek öğrendi 🙂

Şöyle bir fark oldu kanka, öz ağabeyim ve ev ortamı. xd

Ek: yalnız, sağlam oynardı ha. gfcvbvn

tarihinde Silver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Silver, Şimdi tarihinde yazdı:

Şöyle bir fark oldu kanka, öz ağabeyim ve ev ortamı. xd

Farklar olur. Bende abilerimden değil, babamdan öğrendim Knight Online'ı. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kriminal, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Farklar olur. Bende abilerimden değil, babamdan öğrendim Knight Online'ı. 

😂😂😂😂😂

*..Büyük başarıı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Topluluğa Katıl

You are posting as a guest. Eğer bir hesabın varsa, giriş yaparak hemen mesaj yazabilirsin..
Not: Mesajlarınız yayınlanmadan moderatör onayı gerektirecek. Bunun yerine forumumuza kayıt olabilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü..   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   Direkt olarak resimleri yapıştıramazsınız.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Forum İstatistikleri

• Toplam Konu
      674
    • Toplam İleti
      2.777
  • Son Mesajlar

• Tanıtımda kod hataları mevcut, başarılar.
    • https://resmim.net/f/D1G4Gf.gif[/img] [divbox=black] "Tanıtım kurallarını okudum ve kabul ediyorum." [/divbox] [/quote]
    • https://www.youtube.com/watch?v=Y572i505NsQ&feature=youtu.be
    • Özkan'ın yıllardır vazgeçmediği projesi, başarılar 😄 Çok iyi.
    • Roleplay gerçekçiliğindeki sistemleri freeroam serbestliğiyle kavuşturan yeni bir konseptle sunucu açma isteği; EvoturK ve NikotiN61'i 2012'de Fusional Race/War/RolePlay projesinde buluşturdu. Yarışlar, örgüt savaşları, meslekler, hırsız polis, rol yapma gibi birçok konsepti bir araya getiren sunucumuz örgüt sistemiyle günümüz freeroamlarına örnek oldu. Altyapı sıkıntıları, ekip içi problemler ve o dönemki deneyimsizliğimiz sebebiyle bu projeyi devam ettiremedik. Sonraki yıllarda Initial Race/War/Fun, Inspired Online gibi projelerle canlandırmaya çalışsak da Türk SA:MP dünyasına konseptimizi yeterince anlatamadık. 2016'da Fusional hayalini yeniden hayata geçirmek için çalışmalara başladık ve 2017'de Fusional Dream projesiyle oyuncuların karşısına çıktık. Sistemlerimizi oyuncuların daha rahat anlayabileceği şekilde ve pratik olarak tasarladık ve bu sefer daha deneyimliydik. Projemiz 4 ay boyunca açık kaldı fakat maddi problemlerden dolayı devam ettiremedik. 2019 Şubat ayında projeyi tekrar canlandırmak için V2 çalışmalarına başladık ve modumuzda ciddi düzeyde geliştirmelerde bulunduk. Önceki sürümde ayarlayamadığımız oyun içi ekonomiyi dengeye getirebilmek için çalışmalarda bulunduk. Oyun içi yeni yeni faaliyetler getirdik, bazı sistemlerimizi yeniden tasarladık. Bu sefer oyunculara güzel bir ortam sunup kalıcı olmayı hedefliyoruz.                                                        IP Adresi: samp.fusionalgaming.com Durum: AKTİF                                                                      AdrenaLiN ~ Sunucu Sahibi, Mapper asrin88TR ~ Sunucu Sahibi EvoturK ~ Sunucu Sahibi, Pawn SCORPION ~ Sunucu Sahibi SilverTR ~ Sunucu Sahibi, Web EmreG ~ Geliştirici, Mapper Flamie ~ Geliştirici, Mapper Lucifer ~ Geliştirici, Mapper Atakan. ~ Yönetici Axor ~ Yönetici Mythos ~ Yönetici Muya ~ Yönetici PASHA ~ Yönetici SpecialForces ~ Yönetici * Aynı yetki düzeylerinde takma adlar alfabetik sıraya göre yazılmıştır.                                                         Yeni sistem tanıtım videoları zamanla yüklenecektir.                                                           Fusional Online Trailer 1 : Fusional D   Bir Fusional Gaming projesidir. "Tanıtım Kuralları'nı okudum ve konumun kurallara uygun olduğunu kabul ediyorum."  
  • GTA Platform Sunucu Listesi

samp Vice Roleplay
    Harita: n/a

samp [SAMP] LSRP - https://…
    Aktif
    Harita: LS_RP

samp [SAMP] Vendetta RPG - …
    Aktif
    Harita: San Andreas

Oyuncu Yok
    n/a
    # Kullanıcı Adı Skor/Seviye Oynanan Zaman
    Atamu_Ponafala 69 seviye
    Connor_Edwards 66 seviye
    Heather_Lindstrom 59 seviye
    Marcus_Longines 57 seviye
    Dennis_Aponte 46 seviye
    Peter_Genusa 44 seviye
    Melissa_Glasper 37 seviye
    Dan_Golan 35 seviye
    Raymond_Santaguida 34 seviye
    Ryan_Viera 33 seviye
    Vladimir_Burlacu 31 seviye
    Kionza_Lofipo 31 seviye
    Roderick_Garland 28 seviye
    LeRoyce_McKinney 27 seviye
    Harry_Kaur 27 seviye
    Jontray_Love 27 seviye
    Kameliya_Shishkanova 26 seviye
    Guram_Anchabadze 23 seviye
    Shaheed_Blake 22 seviye
    Demian_Reyes 22 seviye
    Jarius_Norwood 20 seviye
    Carter_Furlan 20 seviye
    Jack_Delacruz 19 seviye
    DeMarcus_Stuckey 18 seviye
    Matthew_Rana 18 seviye
    Vincente_Tobar 17 seviye
    Avery_Jones 17 seviye
    Dominique_Kennels 17 seviye
    Larry_Papadopoulos 16 seviye
    Karenna_Harvey 15 seviye
    Kyrie_Neysmith 15 seviye
    Fetu_Lagi 14 seviye
    Santiago_Ortiz 12 seviye
    Tabatha_Scialfa 10 seviye
    Jevaun_Kelly 7 seviye
    Edward_Chen 6 seviye
    Quintrell_Winford 6 seviye
    Zion_Jefferson 6 seviye
    Tyreek_Pratt 6 seviye
    Phillip_McLean 5 seviye
    Ace_Mook 4 seviye
    Tyler_Black 4 seviye
    Francisco_Delafuente 4 seviye
    Deandre_Lattimore 3 seviye
    Renzel_Brewster 3 seviye
    Larico_Ross 3 seviye
    Owen_Grady 2 seviye
    Madeline_Levine 1 seviye
    LS_RP
    Oyuncu Yok
    San Andreas

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

• Yeni Oluştur...