Jump to content
Tommy Vercetti

Müge Anlı izleyen var mı?

Recommended Posts

Öncelikle belirtmeliyim ki bir ta*ak geçme konusu değildir.... Youtube'da karşıma çıktı geçen hafta denk geldi izleyim dedim, malum güzel yapmışlar trende sokmayı da video editlemeyi de. Bir bölüm izledim acayip sardı. Sanki Sherlock ve True Dedective izliyorum. Sonra olaylar birbirini izledi, 1 haftadır Ecrin bebek konusunu takip ediyorum. Bildiğin mısır patlatıp izlemelik bir şey oldu benim için.

Benzer hastalığa kapılanlar var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Asıl suçluların sürekli olarak stüdyodan birilerinin çıkması sonucunda, "Acaba kurgu mu?" diye düşünmeme sebep olan program. Özel olarak hiç televizyon ya da bilgisayar başına geçip izlemedim ama aşırı saçma buluyorum. Örnek, kadın kocasını öldürüyor. Sonra yakalanacağını bile bile kocamı öldüreni bulun diyerek Müge Anlı'ya çıkıyor 😛

Edit: Okuduktan sonra aklıma geldi. Bunca senedir program devam ediyor, olaylar hiç bitmiyor. Bence Müge Anlı insanlara para vererek birilerini öldürtüyor, sonra da olayı çözmüş gibi yapıp televizyonlara sunuyor. Dahi kadın 🙂

tarihinde kriminal tarafından düzenlendi
  • Süper 1
  • Kahkaha Tufanı 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kriminal, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Asıl suçluların sürekli olarak stüdyodan birilerinin çıkması sonucunda, "Acaba kurgu mu?" diye düşünmeme sebep olan program. Özel olarak hiç televizyon ya da bilgisayar başına geçip izlemedim ama aşırı saçma buluyorum. Örnek, kadın kocasını öldürüyor. Sonra yakalanacağını bile bile kocamı öldüreni bulun diyerek Müge Anlı'ya çıkıyor 😛

Edit: Okuduktan sonra aklıma geldi. Bunca senedir program devam ediyor, olaylar hiç bitmiyor. Bence Müge Anlı insanlara para vererek birilerini öldürtüyor, sonra da olayı çözmüş gibi yapıp televizyonlara sunuyor. Dahi kadın 🙂

Belli olmaz orası ya Türkiye'deyiz sonuçta.  Genelde bence o dediğini yapanlar, yani kocasını öldürüp sonra programa katılanlar, çok olmuyor ama bir iki örneğini ben de gördüm kendini aklamak için yapıyorlar. Mesela bu haftaki kayıp olan sonra da cesedi bulunan 1.5 yaşındaki Ecrin bebeğin üvey babası şunu dedi en son yayında, " Benim zaten bu programa katılma amacım kendimi aklamaktı şimdi benden kimse şüphelenemez bebeği sattım veya öldürdüm diye ben amacıma ulaştım o yüzden daha da canlı yayına gelmiyorum müge hanım." cümlesini kurdu. Olayı açıklıyor yani. Nasıl bir tipse artık kendi kızını(üvey) öldüreceğini veya satacağını düşünmüş insanlar. O da Müge Anlı'ya gideyim olayı çözsün yük benden kalksın demiş şüpheleri bitirmek için. İnsanlar sürekli irdeliyor çünkü. Belki de hedef saptırma 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Palu ailesinden daha karmaşık bir olay..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Palu ve Zeytinyağını gördükten sonra böyle şeylere ilgim azalıyor. Bu kadar da olmaz diyoruz artık, o yüzden ilgimi çekmiyor artık. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bana saçma geliyor, canım sıkılınca birde erken uyanırsam, beş ya da on dakikamı ayırıp izliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arada bi sabahları gördüm mü denk geliyorum en son bende ecrin bebeğin olayını izlemiştim o yani annem çok izliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Topluluğa Katıl

You are posting as a guest. Eğer bir hesabın varsa, giriş yaparak hemen mesaj yazabilirsin..
Not: Mesajlarınız yayınlanmadan moderatör onayı gerektirecek. Bunun yerine forumumuza kayıt olabilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü..   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   Direkt olarak resimleri yapıştıramazsınız.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

• Yeni Oluştur...