Jump to content
Tommy Vercetti

GTA 4 Başlatılmıyor / Açılmıyor

Recommended Posts

Selamlar.

GTA 4 yükledim ancak iki gündür bir türlü açamadım. Biraz arattım, Windows 10'da böyle bir sorun varmış ancak çözümlerin hepsini denedim yine de tık yok. İki ay önce oynuyordum. Sanırım sorun Microsoft Game Live gibi bir şeyle alakalı ama emin olamadım. Daha önce karşılaşıp çözen oldu mu? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

image.png.2a0d3ee911fce215c78b4fc7dfff889e.png

anladığım kadarıyla sorun oyunu indirdiğinizde onunla birlikte gelen Games for Windows Live uygulamasının eski bir versiyonu içermesinden kaynaklanıyor. Kısaca konuda bu uygulamayı silip, güncel halini yüklemeniz isteniyor. Bunu yaptıktan sonra giriş yapmayı deneyin. Detaylı bilgi için Technopat konusu,

https://www.technopat.net/2015/08/03/windows-10-gta-4-sorunsuz-calistirma/

@Tommy Vercetti

tarihinde kriminal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oyun orjinal ise eğer 1.0.4.0 sürümlü patch'i indirmeniz gerekli diye biliyorum. Eğer oyun orjinal değil ise çözümünü bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiçbirisi çalışmadı maalesef ben de bu yöntemleri denemiştim. Bir Rus yoldaşımız sağ olsun başka bir yöntem denemiş ve çalıştı. Yapamayanlar için dosyaları bırakıyorum buraya. Bu klasördekileri indirip GTA 4'ün kurulu olduğu dizine attığınızda çalışıyor. Windows Live ile ilgili evet ama Windows'un ve Xbox'ın sitesinden inmiyor şu an o dalga sorun o. 

GTA_IV_CALISTIRMA.rar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyler yardımlarınız için teşekkür ederim, şu anda deniyorum. Hayırlısı bakalım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Topluluğa Katıl

You are posting as a guest. Eğer bir hesabın varsa, giriş yaparak hemen mesaj yazabilirsin..
Not: Mesajlarınız yayınlanmadan moderatör onayı gerektirecek. Bunun yerine forumumuza kayıt olabilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü..   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   Direkt olarak resimleri yapıştıramazsınız.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

• Yeni Oluştur...