Jump to content
Mattheus

Bully Scholarship Edition

Recommended Posts

bully-main-817x320.jpg

Bully, korku filmlerindekine benzer bir açılışla selam ediyor oyuncuya. Yönlendirdiğimiz 15 yaşındaki karakterimiz Jimmy Hopkins, annesi tarafından ilgi görmeyen ve üvey baba sıkıntısından muzdarip bir çocuk. Annemiz ve üvey babamız bizi Bullworth Lisesine yazdırıyor ve elimizde bir bavul bile olmadan kapının önüne bırakıyorlar.

Bullworth Lisesi’nde 4 adet çete var. Bunlar zengin çocuklarının çetesi (Tad’in önderliğinde), ağır ağabeylerin çetesi (Johny Vincent’ın önderliğinde), sportif dayıların çetesi (Damon West), bir de ne olduğu belirsiz inekler çetesi. (İnek deyip geçmeyin, karargâhlarını almam için 1010 puan almam gereken o saçma sumo oyunu yüzünden saatlerimi harcadım). Aslında bir de Trent’in başını çektiği bir grup daha var, fakat diğerlerinin yanında silik kalıyorlar. 

Rockstar bir an öğrenci olduğumuzu hatırlamış ve oyuna dersler koymayı da unutmamış. Bunlar Kimya, İngilizce, Atölye(Bisiklet Tamiri), Fotoğraf, Resim ve Beden Eğitimi dersleri. Kimya, atölye ve resim derslerinden geçebilmeniz için reflekslere, fotoğraf dersinden geçebilmeniz için bir makineye (Öğretmenden temin ediyoruz), beden dersleri için ufak stratejiler kullanmaya ve hızlı olmaya (yakan top), İngilizce için adam gibi bilgiye ihtiyacınız var (Direk vocabulary dersi var). Her dersten 5 sınava tabiyiz.

Temel Opsiyonlar: Açık Dünya, Türkçe Yama(Ekstra)

İçerdiği Bölümler: Chapter I - "Making New Friends and Enemies", Chapter II - "Rich Kid Blues", Chapter III - "Love Makes The World Go Around", Chapter IV - "A Healthy Mind. In a Healthy Body, and Other Lies", Chapter V - "The Fall and Rise Jimmy Hopkins, Aged 15"

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

3 kere bitirdim en sevdiğim görev hapishaneden deli kaçırma bölümü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oyunu ilk crackli indirmeyi denemiştik kuzenimle sabahın 4'ü felan oyun yüklendi kuracağız kurduk işte fln derken kontroller ve oyunun bozuk olmasından oynayamamıştım bundan tam 1-2 yıl önce yükledim ve temizinden oynadım yarıda bırakmıştım ama zevkliydi oyunu ilk Agunzagun'da görmüştüm baya zevkliydi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiç oynamadım, oynanmaya değer bir oyun mu acaba? Ara da falan kafa dağıtmak için oyun lazım oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o kadar süre torrent denedim bi türlü kuramamıştım kodumun öğretmenlerini dövmek istiyodum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sexsedat, 15.06.2019 - 21:10 tarihinde yazdı:

Hiç oynamadım, oynanmaya değer bir oyun mu acaba? Ara da falan kafa dağıtmak için oyun lazım oluyor.

4 kez bitiren biri olarak, oynamaya değer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Anniversary Edition'da iki defa hikayesini bitirmiş olsam da yan görevleri de genel olarak bilirim. En çok üçüncü, dördüncü ve beşinci bölümleri iyiydi (Greasers, Jocks ve Townies bölümleri) ve bisiklet açma, moped açma, dövüş stilleri, kalacak yerler, dersler vs. oyunu daha da güzelleştiriyordu. Oynanmasını ben de tavsiye ederim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Topluluğa Katıl

You are posting as a guest. Eğer bir hesabın varsa, giriş yaparak hemen mesaj yazabilirsin..
Not: Mesajlarınız yayınlanmadan moderatör onayı gerektirecek. Bunun yerine forumumuza kayıt olabilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü..   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   Direkt olarak resimleri yapıştıramazsınız.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

• Yeni Oluştur...