Jump to content
TheGhoSTMan

GTA San Andreas RAGE Beta 3

Recommended Posts

Öncelikle RAGE'in ne olduğundan bahsedeyim. Bu mod GTA IV'ün oyun motoru ile GTA San Andreas'ın yeniden geliştirilmiş halidir. Henüz Beta 3 sürümündedir, hatalar bulunmaktadır ve maalesef henüz görevler yapılamamaktadır. Modu kurabilmek için bilgisayarınızda GTA IV'ün bulunması gerekmektedir. İlgili videoları ve görüntüleri aşağıya bırakıyorum. İyi eğlenceler. Zamanım olunca aynı modun GTA III ve Vice City versiyonlarını da paylaşacağım.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistem: Windows XP ( SP3 ) / Windows Vista ( SP1 ) 
İşlemci Intel Core 2 Duo 1.8GHZ / AMD Athlon X2 64 2.4 GHZ 
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 7900 / ATI Radeon X1900 
Sabit Disk Alanı: 18GB Sabit Disk Alanı 
Ses Kartı: DirectX 9.0c destekli Ses Kartı 
Media: DVD-ROM 

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistem: Windows XP ( SP3 ) / Windows Vista ( SP1 ) 
İşlemci Intel Core 2 Duo 2.2GHZ / AMD Phenom X3 2.1 GHZ 
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 3870 
Sabit Disk Alanı: 18GB Sabit Disk Alanı 
Ses Kartı: DirectX 9.0c destekli Ses Kartı 
Media: DVD-ROM 

Kurulum Videosu:

Oynanış Videosu:

İndirme Linki:

https://www.moddb.com/mods/gta-iv-san-andreas/downloads/gta-iv-san-andreas-beta-3-full-version

Ekran Görüntüleri:

gta-iv-san-andreas-012.png

images (2).jpeg

sarage(150).jpg

images (1).jpeg

tarihinde TheGhoSTMan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel gözüküyor ancak anlamadığım GTA IV üzerine bir mod mu bu yoksa GTA SA üzerine mod mu? Ya da farklı bir oyun gibi mi oynayabiliyoruz?

Paylaşım için teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu modu yıllar önce görmüştüm baya kaliteliydi tabi o zamanlar ben bunu sadece gta 3'ün üstüne kuruluyor sanıyordum meğersem gta IV'e olduğunu sonradan öğrenmiştim 😕

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Craft, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Güzel gözüküyor ancak anlamadığım GTA IV üzerine bir mod mu bu yoksa GTA SA üzerine mod mu? Ya da farklı bir oyun gibi mi oynayabiliyoruz?

Paylaşım için teşekkürler.

Mod GTA IV'ün üzerine yani oynamak için San Andreas'ın kurulu olması gerekmiyor. Kurulumda yeni bir klasör oluşturup ayrı bir oyun olarak kuruyor modu. GTA IV grafikleri ve motoru ile GTA San Andreas oynayabiliyoruz bu mod ile. Fakat ayrı bir oyun gibi değil, sadece kurulumu öyle yapıyor. 

tarihinde TheGhoSTMan tarafından düzenlendi
  • Süper 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

GTA IV'un oyun mekaniği ve fiziği üzerine gayet iyi gider RAGE zaten uzun yıllardır geliştirilmekte ve gayet başarılı bir mod.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunu çok araştırmıştım GTA SA olmadığını öğrenince hayallerim yıkılmıştı çok eski bir proje bu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Topluluğa Katıl

You are posting as a guest. Eğer bir hesabın varsa, giriş yaparak hemen mesaj yazabilirsin..
Not: Mesajlarınız yayınlanmadan moderatör onayı gerektirecek. Bunun yerine forumumuza kayıt olabilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü..   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   Direkt olarak resimleri yapıştıramazsınız.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

• Yeni Oluştur...