Jump to content

Recommended Posts

Gerçekten şu serveri şuanda isteyen o kadar aç insan varken,oranın şu sıcak havasını ve ortamında bulunmak için birçok fedakarlık yapabilecek ben dahil birçok insan var. Şu zamanda hasret bitsin maddi manevi hertürlü desteği karşılayacağımıza userler olarak inanıyorum. Sizinde düşünceleriniz var ise destek olabilirsiniz.

• Süper 2
  • Sad 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Balık tutarken bekleten 2 dakikasını bile özledim daha ne diyim? 😞

Vice City Evimiz,Capo Babamız.

tarihinde BagimsizTrakyali22 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ulan geçen gün arkadaşla dc'de konuşuyoduk eskiden sw de çektiğimiz video aklıma geldi işte bizim patronu Little Haiti'de vurmuşlar bizde adamın başında beklerken arkadaş dc'den bir anda duraksadı dedi "Koskoca adamı yere serdiler, bu elbet birgün ayağa kalkar ortalığın bacısını götürür" diyor videoda sonra içinden içinden sövüyo videoda ama yani rolde olan bi şeye çok hırslanmış üzülmüşte sesi geliyor felan bende kıs kıs gülüyorum videoda her neyse sonra bir anda şarkı söylemeye başladı "ADAMLAR DÜNYASINDA DA YÜKSEK DAĞLAR YARATMIŞ" felan yardırıyor böyle videoyu bulursam atarım geçen günde balık tutarken ki fotoğrafımızı atmış arkada da kıçı kırık glendale'miz var. Ulan çok mutluyduk lan biz o serverde harbi diyorum çok mutluyduk traileri her gördüğümüzde yakmamız gerekecekse sıkıntı değil biz ciğerleri bitirmeye hazırız ama şu serverin açılması için çok şey ortaya koyacak insan var. arkadaşım Taha da buna dahil çünkü baya sinirliydi o gün. 😄 @Tommy Vercetti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Topluluğa Katıl

You are posting as a guest. Eğer bir hesabın varsa, giriş yaparak hemen mesaj yazabilirsin..
Not: Mesajlarınız yayınlanmadan moderatör onayı gerektirecek. Bunun yerine forumumuza kayıt olabilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü..   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   Direkt olarak resimleri yapıştıramazsınız.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

• Yeni Oluştur...