Jump to content
Bunyamin Celebi

LOL Taktik Savaşları

Recommended Posts

Dota Auto Chess'in yan sanayisi olan Taktik savaşları LOL PBE'ye dün itibariyle geldi.Hatta yoğun giriş trafiğinden dolayı girişlere bekleme süresi gibi şeyler geldi.Kısaca size verilen desteden istediğiniz şampiyonları alıp istediğiniz comp'ları kurup diğer oyuncularla vs attığınız bir oyun.Her maç 8 kişinin bulunduğu,her round 8 kişiden rastgele kişiler birbiri ile vs atıp canlarını götürmeye çalışıyorlar.En son hayatta kalan kazanıyor.Oyuna 100 canla başlıyorsunuz vs'de rakibinizin sahada kalan şampiyonlarının sayısı ve canı kadar hasar veriyor(Yanlış anlattığım kısımlar olmuş olabilir benim gözlemlediğim kadarıyla böyle).Daha detaylı bilgiler için alta Youtube linki bırakıcam.Görüşlerinizi yazabilirsiniz. 🙂 

YOUTUBE LİNKİ:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şükrü'nün(uthenera), Dota versiyonunu oynarken seyretmiştim ama çok karmaşık gelmişti. LOL'ün oyun modu daha basit geldi gözüme. Deneyeceğim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Screenshot_1.pngartık öğrendim her oyun şaşmaz bir birinciliğim var..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Allen, 01.07.2019 - 14:19 tarihinde yazdı:

Screenshot_1.pngartık öğrendim her oyun şaşmaz bir birinciliğim var..

google > lol tft best tactics > karşıma çıkan ilk site

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Topluluğa Katıl

You are posting as a guest. Eğer bir hesabın varsa, giriş yaparak hemen mesaj yazabilirsin..
Not: Mesajlarınız yayınlanmadan moderatör onayı gerektirecek. Bunun yerine forumumuza kayıt olabilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü..   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   Direkt olarak resimleri yapıştıramazsınız.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

• Yeni Oluştur...