Jump to content
Craft

GTA 3 Teknik Destek Bölüm Kuralları.

Recommended Posts

biir.png

 

Konu açarken dikkat etmeniz gerekenler.
Sorununuzu görsellerle, videolarla desteklemeniz daha kolay ve hızlı çözüm, destek almanıza yardımcı olmaktadır. En ince detayına kadar sorununuzu bildirmeniz size fazlasıyla zaman kazandıracak ve destek almanıza olanak sağlayacaktır.

Sorununuzu veya destek almak istediğiniz konuyu kısa tutarsanız destek almanız o kadar zorlaşır. Konunuza cevap geldiği taktirde veyahutta uzun süre yanıt almadıysa sorununuzun güncel olduğunu belirtmelisiniz. Herhangi bir cevap geldiğince cevaplamalısınız, uzun süre cevaplanmaz ise konunuz "arşive" taşınabilir.

Sorununuz çözüldüğünde veyahutta çözülmediğinde yorum olarak bunu belirtmelisiniz. Bunu yaparak diğer kişileri de bilgilendirmiş olacaksınız. 

Destek sağlayacak arkadaşlar çözümleri veyahutta desteklerini açıklayıcı bir şekilde yazmalıdır.

Alıntı çözümlerde bunu belirtmelisiniz.

Genel forum kuralları her bölümde olduğu gibi burada da geçerlidir.

Bölüme konu açacaklar ve konulara yorum yapacaklar bu kuralları kabul etmiş ve onaylamış sayılır.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

×
  • Yeni Oluştur...