Jump to content

Recommended Posts

gta_vi.jpg

Son zamanlarda iddialar hayli arttı bildiğiniz gibi. Oyunun 2020-21 gibi duyurulup çıkartılacağını düşünsem de ben de VI(ce) nedeniyle Vice City olabileceğini düşünüyorum. GTA SA'daki Los Santos ile GTA 5'deki Los Santos arasındaki farka baktığımızda, bence Vice City remake'i gibi GTA 6'yı bu şehirde geçirirlerse acayip efsane olur.

Bu konudaki düşünceleriniz neler? Beni en çok heyecanlandıran oyunlardan birisi olur eğer Vice City kararı verilirse. 

Portal'da yayınlanan ilgili içeriği de şuraya bırakalım.

https://gtaplatform.com/gta-6-ne-zaman-cikacak/
https://gtaplatform.com/gta-6-haritasiyla-ilgili-onemli-bilgi/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Büyük bir harita olmamalı. Bir süre sonra online oynanacağını düşünürek planlanması daha uygun olur. GTA V örneğini verecek olursak, roleplay için fazlasıyla geniş bir haritaya sahip ve aktif bir ortam yaratmak zorlaşıyor.

• Süper 2
  • Enteresan... 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Harita'nın Vice city LS ve LC olma olasılığı konuşuluyor her yerde ama bence harita yerine, oyunda yapılabilicek aktivitelerin çoğunluğu ve hikaye akışı daha önemli.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunu RP üzerine değilde, daha çok oyuncu kitlesi üzerine düşülmesi gerekiyor. İnsanlar daha çok ''özgür'' harita istedikleri için LC bu konudan yetersiz kalıyor bana kalırsa. VC'nin daha büyüğünü yapılması gerekiyor. Bir şehir olarak geçemez, telif ihlaline girer. Sanırım VC'nin bayağı büyük kısmını yaratacaklar gibime geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
CapulcuPenguen, 19 dakika önce tarihinde yazdı:

Bunu RP üzerine değilde, daha çok oyuncu kitlesi üzerine düşülmesi gerekiyor. İnsanlar daha çok ''özgür'' harita istedikleri için LC bu konudan yetersiz kalıyor bana kalırsa. VC'nin daha büyüğünü yapılması gerekiyor. Bir şehir olarak geçemez, telif ihlaline girer. Sanırım VC'nin bayağı büyük kısmını yaratacaklar gibime geliyor.

image.jpeg.9439e8aea388f6475305549036c02e48.jpeg

😂😂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İnternette dolaşan LS,LC,VC haritaları bana mantıklı geldi.Olursa gerçekten güzel bir oyun ile karşılaşabiliriz.

• Süper 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Büyüüüük olaslıkla Miami ve Libert City'de geçeceğini her yerden duyabilmek mümkün..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

lc birçok kez yapıldı, los santos'u da iki kez yaptılar, artık vice city'i yapmaları gerekiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Topluluğa Katıl

You are posting as a guest. Eğer bir hesabın varsa, giriş yaparak hemen mesaj yazabilirsin..
Not: Mesajlarınız yayınlanmadan moderatör onayı gerektirecek. Bunun yerine forumumuza kayıt olabilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü..   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   Direkt olarak resimleri yapıştıramazsınız.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

• Yeni Oluştur...