Jump to content
corridos

İlginç&Komik Anılarınız.

Recommended Posts

Samp oynadığınız sırada yaşadığınız ilginç&komik olan anılarınızı bu konu altından paylaşabilirsiniz. Ekran görüntüleri serbest.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bir aralar barmen olarak rol yaptığım bir yerde beni kucaklayıp götüren biri vardı ne iş yapıyorsun diye sorduğumuzda tek kişilik mafya olduğuunu öğrenmiştik 😢

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sobeit açıkken Alta basılı tuttugumu unutum gaza basmıştım yan koltuktaki admin ve diger 2 yolcuyla beraber gokyuzune çıkmıştık.

Breeze RP' de araç hirsizligi yaparken sobeitle polisin gelip gelmediğini kontrol ediyordum. Geldiklerini görünce çimlerin arasına maske takarak saklanmıştım. Gelen poliste beni hileyle bulup bozuntuya vermemişti. Kolay gelsin diyerek beni bırakıp geri döndü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
blaze, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

corridosla geçirdiğim her an komedi

Yaşamayan bilmez, troll kendisi.

• Süper 2
  • Kahkaha Tufanı 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sa-mp-223.png

Savaş vakti baskına giderken dikkatli olması için uyardığım arkadaşım. Köşeyi dönüp bulvara girdiğimiz gibi düştü.

• Haha 1
  • Kahkaha Tufanı 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zamanında bi serverde taksicilik mesleği aktif değildi o yüzden taksilere falan binilemiyordu bende o gün sobeiti denemek için o servere girdim her neyse işte direk Unity Station da doğdum orada da taksiler duruyordu sobeit ile taksinin tekine bindim o zamanların sisteminde anahtar falan yok araca binersen açarsın motoru her neyse işte ben bindim böyle geziyorum en sonunda CJ'in evinin oraya bi girdim böyle 13-15 kişi rol yapıyorlar toplanmışlar böyle bende yanlarına gidip selam yazdım hepsi beni görünce bi anda savanna'nın arkasına doğru koştular falan küfür ediyolar git buradan raporluyoruz falan diyolar o gün gülmekten yarılmıştım zaten daha olay yerinden uzaklaşmadan ban yedim 🙂

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Topluluğa Katıl

You are posting as a guest. Eğer bir hesabın varsa, giriş yaparak hemen mesaj yazabilirsin..
Not: Mesajlarınız yayınlanmadan moderatör onayı gerektirecek. Bunun yerine forumumuza kayıt olabilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömüldü..   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   Direkt olarak resimleri yapıştıramazsınız.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

GTA Platform

Platform üzerinde GTA ile ilgili tüm içerikleri bulabilirsiniz ve oluşturabilirsiniz. Forum Kurallarını okuduktan sonra rahat bir şekilde platformda paylaşımlarınıza başlayabilirsiniz. İlkelerimiz gereği, uygun görülen yazılar Ana Sayfamızda sizin adınızla yayımlanacaktır. GTA Platform, Portal ve Forum olarak hizmet veren, GTA'daki tüm Türk Oyuncu Topluluğunu barındıran bir sitedir.

• Yeni Oluştur...