GTA 5 Hot Coffee

GTA 5'in en sevilen modlarından Hot Coffee sizlerle

Hot Coffee bildiğiniz gibi “Bir Kahve?” modu, GTA San Andreas’ta Carl Johnson’ın sevgilileriyle ün yapmış bir moddu. Sevgililerimizle gezdikten sonra onlarla görev veya gezme sonu ilişki seviyemize göre, Kahve içmek ister misin? diye sorduklarında normal şartlarda o kısım oyunda hızlı geçiliyor. Ancak Hot Coffee eklentisi sayesinde yıllarca hepimiz CJ’in manitalarıyla nasıl birlikte olduğunu gördük ve izledik…(?)

GTA 5 Hot Coffee Özellikleri

İşte efsane kaldığı yerden devam ediyor. Hot Coffee GTA 5 için de yayımlandı ve şu an 1.3 versiyonunda olmakla birlikte oyundaki tüm crash sorunları da çözüldü. Bu mod tamamen +18 bir moddur ve 18 yaşından küçük kullanıcılar için uygun değildir. GTA Platform Forum’undaki Dosya Linkine de +18 yaş sınırı getirilmiştir.

Bu mod ile birlikte oyununuzda çıplaklık ve pornografi meydana gelecektir.

GTA 5 Hot Coffee Kurulumu

GTA 5’in birçok modunda olduğu gibi GTA 5 Hot Coffee için de ScriptVHook ve Native.UI kurulumlarına ihtiyaç duyuyoruz. Sitemizde bulabileceğiniz birçok adresten bunların kurulumları mevcut.

Eğer daha önce ScriptVHook eklentilerini ve Native.UI’yi hiç kurmadıysanız, ilk defa kullanacak olanlar için buradaki Map Editör anlatımındaki kurulumları yapması yeterlidir. Bunlardan sonra sorunsuz bir şekilde GTA 5 Hot Coffee modunu kurabilirsiniz.

Scriptlerin kurulumu, Map Editor ile birlikte

GTA V Hot Coffee Dosyaları

Yukarıdaki kurulum dosyalarının tamamına sahipseniz, oyununuzun kurulu olduğu dizindeki “scripts” klasörünün içine indireceğiniz Hot Coffee .dll ve .ini dosyalarını atmanız yeterlidir.

Hot Coffee İndirme Linki: https://gtaplatform.com/forum/index.php?/files/file/13-gta-v-hot-coffee-18/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir