GTA 5 HileleriGTA HileleriGTA V

GTA 5 Ölümsüzlük Kodu

Merhaba GTA Platform takipçileri! GTA 5’de oynarken en çok eğleneceğiniz ve ortalığı birbirine katacağınız şifrelerden birisi de Ölümsüzlüktür. Rockstar bizler için oyunu yaparken her platformda çalıştırabileceğimiz belirli başlı kodlar hazırlamış. Aşağıdaki linklerde GTA 5 hilelerinin tamamını bulabileceğiniz gibi bu yazıda da Ölümsüzlük şifresinin nasıl çalıştığını görebileceksiniz. Bu şifreyi yazdıktan sonra tam 5 dakika boyunca ölümsüz/yenilmez oluyorsunuz. Gta 5 Ölümsüzlük demek, binlerce polise karşı tek başınıza savaşmak demektir. Zaten GTA biraz da imkansız olan şeyleri yapıp ortalığı birbirine katmaktır, değil mi?

Tam 5 dakika boyunca GTA 5 Ölümsüzlük elde edeceğinizi unutmayın! Aşağıdaki videoda nasıl olduğunu izleyebilir, hemen bir altında da size verdiğimiz kodları kullanarak PC, Playstation ve Xbox platformlarının tamamında bu kodları yazabilirsiniz.

Tüm oyun platformları için kodlar aşağıdaki gibidir:

  • Xbox 360/Xbox One: Sağ, A, Sağ, Sol, Sağ, RB, Sağ, Sol, A, Y
  • PS3/PS4:  Sağ , X, Sağ , Sol , Sağ , R1, Sağ , Sol , X, Üçgen
  • PC: PAINKILLER
  • Telefon Araması: 1-999-724-654-5537

Telefon Araması kodunu oyunda cep telefonunuzu çıkarıp bu numarayı aradığınızda etkinleştirmiş olursunuz. Ayrıca hilelerin tamamını toplu halde aşağıdaki bağlantılarımızdan da görebilirsiniz.

GTA 5 PC Hileleri
GTA 5 Playstation Hileleri
GTA 5 Cep Telefonu Şifreleri

GTA 5 başta olmak üzere tüm GTA serileri hakkında platformumuzda tüm içerikleri bulabilir, Türk GTA Oyuncularının tamamıyla sohbet edebilirsiniz. Ayrıca en iyi Türk GTA Sunucularını yine platformumuz ile bulabilirsiniz.

GTA Platform Topluluğuna hemen katılın!

https://gtaplatform.com/forum

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı