GTA V

GTA 5 Serverleri

GTA 5 Severleri genel olarak çeşitli modlara sahiptir. DM olarak bildiğimiz tekli savaş modu olan GTA 5 Serverları bulunmasının yanı sıra drift, TDM, freeroam ve role play tarzında da bir çok server bulunmaktadır. GTA 5’i en zevkli kılan modlarına ekstra yeni konseptlerde yapılmıştır. Şu sıralar bir çoğumuzun ilgisini çeken GTA 5 Roleplay serverlarını da sıklıkla duymaktayız. 


GTA 5 Roleplay Serverleri“ni görmek için BURAYA TIKLAYIN.

GTA 5 Serverlarının bilinen modlarının yanı sıra ara sıra görebileceğiniz ve yeni-yeni oluşmaya başlayan zombie, hunger games ve PUBG tarzı modlarıyla da karşılaşmanız mümkün. GTA 5 Severlerini bulabileceğiniz şuan için 3 tane multiplayer bulunmakta. FiveM, RAGE:MP ve GT:MP şuan piyasadaki büyüklerdendir. Bunlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, “Hangi İstemci Daha İyi? Rage MP vs FiveM” konusu için TIKLAYIN. 

Yeni yeni gelişmeye başlayan GTA 5 Multiplayer dünyasında şu sıralar en büyük revaç gösteren modlarından birisi GTA 5 Roleplay olmuştur. GTA 5 Roleplay ile ilgili çeşitli bilgileri forum sitemizde bulabilirsiniz. Roleplay’e yeni başlıyor ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

GTA 5 Roleplay terimleri” için BURAYA TIKLAYIN.  

“Role Play Nedir? Karakter yaratmak, gelişimi ve gerçekçi rol.” konusu için BURAYA TIKLAYIN.

“GTA 5 Roleplay Dünyası Nasıl Olacak?” konusundan ise detaylı bilgi alabilir, oyuncu yorumlarını/görüşlerini okuyabilirsiniz. BURAYA TIKLAYIN.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı