GTA 6 Haritasıyla İlgili Önemli Bilgi!

Anonim bir Rockstar çalışanı Glassdoor’da akrostiş ile haritayla ilgili spoiler verdi. Peki bize neler anlattı? GTA 6 hangi şehirlerde geçecek? GTA 6 haritası büyüklüğü ne kadar olacak?

Rockstar gündemdeki en önemli konusu şu sıralar GTA 6 olmaya başladı, bununla ilgili onlarca yazılar yazıldı ve her kafadan bir ses çıkmaya devam ediyor. Rockstar oyuncuları ise sürekli bir şeyler yazıp, çizmeye devam ederken Rockstar’ın çalışanlarından birisi yazdığı yazı ile akrostiş halinde bize bilgiler aktardı. GTA 6 haritasıyla ilgili hazırladığı akrostiş bize nelerin bilgisini veriyor? Glassdoor’da yayınladığı yazıya öncelikle bir bakalım.

Görseldende gördüğünüz gibi anonim Rockstar çalışanı değerlendirme yazısının altında akrostişe başvurarak bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor.
GTA 6 olarak başlayan akrostiş, LS, VC ve LC kısaltmalarıyla devam ediyor.
Daha önceki sızıntıların da söylediği gibi  Los Santos, Vice City ve Liberty City  (LS, VC, LC) bu yazısında Rockstar çalışanı şehirleri tamamen doğrulamış gibi gözüküyor. Son zamanlarda gene “dedikodu” olarak yayılan “Amerika kadar büyük bir alan” olayı doğruysa bu şehirlerin içlerinin ne kadar büyük olduğu ve ekstra kasabaların olacağını göz önüne getiremiyoruz. Gerçekten heyecanlandırıcı değil mi?

Glassdoor
Glassdoor, bir kişi bir şirket hakkında değerlendirmede bulunmak istediğinde kişinin o şirkette çalıştığını en az iki somut belge ile kanıtlamasını istiyor. Bu nedenle Glassdoor’da yer alan metnin gerçek bir Rockstar çalışanına ait olduğunu kabul edebiliriz. Yine de Rockstar çalışanının vermiş olduğu ipuçları doğru mu yoksa heyecan yaratma amacıyla mı paylaşıldı, şu an için doğrulamak mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir