GTA 6’da Kadın Karakter!

GTA 6 haberleri her geçen gün sızmaya devam ediyor ve açıkçası bizleri de oldukça heyecanlandırdı. Özellikle forumumuzda da bulabileceğiniz gibi GTA 6 Hangi Şehirde geçecek? tartışmalarıyla birlikte, Vice City ve Liberty City iddiaları oldukça yoğun durumda. Yine de bizler Vice City olacağını düşünüyoruz yüksek ihtimalle. (Bu nicki boşa Tommy yapmadık..)

Bu tartışma devam ederken yeni bir haber daha yayıldı. Yabancı DailyStar gibi kaynakların verdiği bilgiye göre, Rockstar’ın GTA ekibi yoğun olarak “Kadın karakter koymalıyız” düşüncesine girmiş durumda. Bildiğiniz gibi Rockstar genelde her bir GTA serisinde diğerinin üstüne koymaya çalışıyor ve farklılık yaratma peşindeler. GTA 5’de üç farklı karakterle bunu görmüştük. Bu yüzden de hem ekibin düşüncesi, hem de bu fikir sebebiyle yapılan çıkarımlar dolayısıyla GTA 6’da Kadın Karakter yöneteceğimiz konusunda iddialar büyüyor.

Hayali/ Örnek Resim

Önceki GTA 6 yazımızda belirttiğimiz gibi ekibin içinden bazı duyumlarla Gta 6 Ne zaman Çıkacak sorusunu yanıtlamaya çalışmıştık. Bu süre halen 2022 gibi görünse de, birçok kişi Rockstar’ın 2016 ve 2017’de GTA 5 çalışmalarına başladığını düşünüyor. Henüz yoğun bir çalışma olmasa da söylenene göre oyun motoruyla ilgili gelişmeler ve harita çalışmalarına bir süre önce başlandı ve modellemeler yapılıyor. Elbette bunlar sadece dedikodudan ibaret.

Ayrıca yine sitemize bir süre önce koymuş olduğumuz GTA 6 Haritasıyla İlgili Dedikodular yazısına da göz atmanız durumunda oyunla ilgili daha fazla ip ucuna sahip olabilirsiniz diye düşünüyorum.

GTA 6’da sizce kadın karakter olur mu? Bu tip konularda eğer görüşleriniz varsa mutlaka bizimle paylaşın! GTA Platform Topluluğunda şimdiden herkes GTA 6 ile ilgili fikirlerini vermeye başladı bile.

GTA 6 Forumumuza buradan gidebilirsiniz.

Türkiye’nin En Büyük GTA Platformunun bir parçası olmaya davetlisiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir