GenelGTA DünyasıTop Choice

GTA Platform Açıldı

Uzun zamandır Türkçe olarak yayın yapmayan ve bu konuda eksikliği hissedilen Grand Theft Auto platformu olarak GTA Platform yayın hayatına başladı. Tamamen Türkçe içerik odaklı tüm takipçilerimiz ve GTA Severler için güncel haberler, bilinmeyenler, dedikodular ve tüm GTA platformları hakkındaki bilgileri paylaşmaya çalışacağız.

GTA Platform tamamen kar amacı gütmeden, fan sayfası mantığında ilerleyecek bir oluşum olarak planlandı. Bizi Facebook, Instagram sayfalarımızdan da takip ederek güncel olarak mesajlarımıza denk gelebilir, GTA Mizah postlarımızı da görebilirsiniz. Bunun yanı sıra ağırlıklı olarak Topluluk üzerinde Forum kanalımızda aktif olacağız. Siz de çok basit bir şekilde GTA Platform’a üye olarak forumda bilgi paylaşımı yapabilir, içerikler oluşturabilir, rehberler ekleyebilir ve diğer topluluk üyeleriyle sohbet edebilirsiniz.

GTA Platform’da aynı zamanda görmüş olduğunuz bu ana sayfa portalı üzerinden de yazılarınızı yayımlatabilirsiniz. Editör ekibimiz güncel olarak tüm içerikleri takip edip kurallarımıza ve formatımıza uygun olan, özenle yazılmış yazıları sahibine de sorarak anasayfada yayınlamaktadır. Sizler de kendi içerikleriniz GTA Platform ‘da yayınlansın istiyorsanız hemen foruma katılıp içerik üretmeye başlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra site ve platform genelinde, Forumda var olan kuralların tamamı geçerlidir. Amacımız sadece hoş bir oyun ortamı yaratmak ve bu süreçte bizimle birlikte eğlenmenizi umuyoruz. Diğer tüm GTA topluluklarını ve Türkler tarafından açılan Türkçe Multiplayer sunucuları da yine platformumuz üzerinden görüntüleyebileceksiniz. Ulaşabildiğimiz ve bize talep edilen tüm GTA V, GTA IV, SAMP, MTA sunucularını sizler için tanıtacağız ve takipçilerimizin bu sunuculara ulaşmalarını sağlayacağız.

Yine forumumuz üzerinden istediğiniz mesajları göndermekte özgür olduğunuzu belirtmeliyiz. Sunucu eleştirisi, oyun eleştirisi, platform eleştirisi gibi yazılar yazabilir, herhangi bir konu hakkında bilinmeyenleri anlatabilir, insanların ilgisini çekeceğini düşündüğünüz konular hakkında fikir alışverişi yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı