GTA DünyasıGTA VOyun Dünyası
Trend

GTA 5 Hakkında Bilmedikleriniz!

GTA V hakkında bilmedikleriniz, yoksa bunları biliyor muydunuz?

GTA 5 hakkında, daha önce duymadığınız ilginç bilgileri, yani bilinmeyenleri sizler ile beraber inceleyeceğiz.  Bildiğiniz gibi platformumuz üzerinde GTA 5 başta olmak üzere tüm serilerle ilgili harika içerikler bulabiliyorsunuz. Daha önce hazırlamış olduğumuz

GTA V Hakkında Bilinmeyenler yazısı bunlardan birisi. Bu yazıya da mutlaka göz atmanızı öneririz! O halde başlayalım.

1) UFOLAR!


Ürkütücü, öyle değil mi? GTA V oyununda, sıkça olmasa da gerek yan görevler de, gerek serbest mod üzerinde hava araçları sürerken bu korkutucu Ufolar ile karşılaşabilirsiniz.

 

2) HABERLER!


Şaşkınlık ve hayranlık ile baktığım bir detay, öğrendiğim de gerçekten şaşırmıştım. Yasa dışı eylemlerinizden sonra, nadir de olsa araç radyolarında konu ile alakalı haberler yapılıyor.

3) TERAPİ!


Michael karakteri ile psikologa terapiye giderseniz, terapiste gün içinde yaşadıklarının tamamını anlatacaktır. Yasa dışı eylemler dahil! Bunu sık sık oyuncu olarak da yapabilirsiniz, hatta bazı modlar ve seçenekler ile diğer karakterlerinizi de rahatça terapiste götürebilirsiniz.

4) KOCAAYAK!


O’Neal kardeşleri sniper ile vurma görevinde, oyunun sağ alt köşesinde farklı bir termal hareketlilik göreceksiniz. Yakınlaştırın, o bir Kocaayak.

5) PARTİ REZİLLİĞİ


Bir parti de, kızın çıplak fotoğrafını telefon kameranızdan çekerseniz; sizi hiç hoş karşılamayacaktır. Hatta, erkek arkadaşı tarafından iyi bir dayak yiyebilirsiniz.

6) JESSE PINKMAN


Oyunda Mount Chiliad dağında kim olduğu belirlenemeyen bir surat mevcut. Kimileri Breaking Bad‘den Jesse Pinkman olduğunu düşünüyor. Ama GTA 5’in yapımında çalışan ekipten biri olma ihtimali de yüksek. Her ne kadar, dağa çıkmak kolay olmasa da, bu manzarayı görmeye değer.

7) GERÇEK ÇETECİLER!


Oyundaki bazı çete üyelerinin seslerinin çok gerçekçi olduğunu düşündüyseniz yanılmıyorsunuz; çünkü bazı karakterler gerçekten de gerçek çete üyeleri tarafından seslendirilmiş.

8) MICHAEL’IN EVI!


Michael karakterinin malikanesinin camlarına ateş ederseniz, üç-beş dakika sonra sizi arayıp; “evime ateş etmeyi kes” cümlesini söylediğini göreceksiniz.

9) BENİ YIKA!


Aracınızı uzun süre yıkamazsanız, kirlendiğini göreceksiniz. Petrollerde yıkayabilirsiniz.

10) UZUN SÜRE LASTİK YAKMAK!


Uzun bir süre, W-S tuşuna aynı anda bastığınız takdir de, (lastik yakma işlemi) aracın tekeri patlayacaktır.

Unutmadan, listeye dahil değil ancak GTA 5’de süper bir özellik olan GTA 5 Borsasından para kazanmayı da mutlaka incelemelisiniz.

Çok daha fazlası ve GTA ile ilgili her şey için Türkiye’nin En Büyük GTA Platformuna sizleri de bekliyoruz. Aramıza katılabilir ve Forumda tüm Türk GTA severlerle bir arada olabilirsiniz.

GTA Platform Forum

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı