GenelGTA 5 HileleriGTA 5 ModlarıGTA 5 PC HileleriGTA HileleriGTA ModlarıGTA V

GTA V Menyoo Trainer

Herkese selamlar! bugün sizlere GTA V üzerinde Menyoo GTA V Trainer kurulumunu anlatacağım ve tanıtacağım.

Trainer nedir?

İlk olarak sizlere trainer scriptinden bahsedeyim, trainer aslında sizin oyun içerisinde bir çok şeye ulaşmanız için kolaylık sağlayan bir yazılımdır. Bir an olarak her şeye ulaşmanızı kolay bir seviyeye indirir, tabii GTA V’i oynayarak bir şeyleri kazanmak daha zevkli olsa gerek fakat GTAplatform ihtimalleri düşünerek sizlere bu trainer programını sunuyor.

GTA V Menyoo trainerı içerisinde bir sürü özellik olmasının yanında, kendinize para vermek,karakterinizin kıyafetini değiştirmek,ölümsüz olarak oyuna devam etmek,araç yaratmak gibi bir sürü fonksiyonel özelliği bulunuyor. Fakat sizleri uyarıyoruz, bu programı Online bir sezon içerisinde kullanmayın çünkü Rockstar Games firması sizi programı kullandığınız için yasaklayabilir. Bilindiği gibi oyunlarda 3.Part bir yazılım yasaktır ve Rockstar Games’in politikaları diğer firmalara göre biraz daha sert.

Bu programı kullanabilmeniz için bir adet destekleyici program kurmanız gerek, o da ScriptHookV’dir. Bu programı kullandığınızda GTA V Menyoo trainerı rahatlıkla kullanabilirsiniz. İlk yapmanız gereken ScriptHookV’yi kurmak ve ardından ise trainer dosyalarını GTA V klasörünün içine atıp oyuna giriş yapmak. Oyuna giriş yaptığınızda “F8” tuşuna basarak paneli açabilirsiniz.

Trainer Kontrolleri

Kontrol tuşları;
Backspace (silme tuşu) – Geri gelme
Enter – Seçme
Aşağı yön tuşu – Aşağı ilerletir.
Sol yön tuşu – Sola ilerletir. 
Sağ yön tuşu – Sağa ilerletir.
Yukarı yön tuşu – Yukarı ilerletir 

Trainer rehberi ve kurulum linkleri

Trainer’ı daha kolay kurmak için sizlere bir adet referans olarak gösterdiğim bir video ve linklerini bırakacağım. Şimdiden herkese iyi eğlenceler!

https://gtaplatform.com/forum/index.php?/files/file/15-menyoo-trainerpc/
GTA V Menyoo Trainer indirme linki.

ScriptHookV + Native Trainer’ı İndir
ScriptHookV ve yanında ekstra olarak bir Native Trainer!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı