GTA Vice City: Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü!

Merhabalar çoğumuz Gta Vice City‘e girişte bu tarz hata ile karşılaşabiliyoruz. Genellikle Crackli indirilen Vice City dosyalarında oluşan problem steam üzerinden alsanız bile oluşabiliyor. Hatanın çözümü çok basit olmasına rağmen bazı kullanıcılar tarafından yapılamadığı veya başka hatalar ile karşılaşıldığı için bu konuyu açma kararı verdim. 

Gta Vice City Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü:

Yol 1: Gta Vice City‘e sağ tıklayarak özelliklere giriş yapın ve uyumluluğa tıklayın. Altta bulunan uyumluluk modunu değiştirin.  Aynı pencerede |Ayrıcalık Düzeyi| yazan bölümden “Programı yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçili hâle getirin.

Bunları yaptıktan sonra diğer yöntemleri izleyin.

Yol 2: Başlat’a tıklayın ve bilgisayar’a sağ tıklayarak özellikleri seçin. Bilgisayar özellikler kısmından “Gelişmiş Sistem Ayarları” seçeneğine bir kez tıklayın. Ardından “Gelişmiş” | “Ayarlar” | “Veri Yürütme Engellemesi” | 

Üstteki gibi seçili yaptıktan sonra “ekle” tuşuna basarak Gta Vice City’nin ana klasörüne erişin ve programı listeye ekleyin. Kaydederek tüm programları kapatın ve bilgisayarınıza bir kez (restart) aç-kapat yapın. Sorun düzelecektir, iyi oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir