The Last of US: Part 2 | Türkçe Dublaj Kimler Tarafından Yapılıyor?

Oyun sektöründe pek alışık olmadığımız durumlardan birisi oyunlara eklenen türkçe dublajlar.  Başka oyun serilerinde çok nadir gördüğümüz bu duruma Last Of Ous‘da eklendi. Türkçe Dublajı oyun sektöründe bilinen kişiler ve yazarlar tarafından çok konuşuldu. Seslendirme genelleme olarak puanlama üzerinden yüksek oylar aldı. Türkçe Dublaj’ın başarısı oyunun çıkmasının ardından hala konuşulur vaziyette. Peki kim bu dublajı yapan sanatçılar? Sonny oyunun çıkışının ardından Türkçe Dublaj olarak seslendirme yapan sanatçıların isimlerini paylaştı. 

Last Of Ous: Part II Seslendirme Kadrosu

Listeye baktığımızda birçok tanınan sanatçının burada olduğunu görebiliyoruz. Daha önce birçok oyun ve animasyonlarda, filmlerde seslendirme olarak görev alan Nihan Omuz Ellie karakterine sesiyle hayat veriyor. Hızlı ve Öfkeli, Madagaskar, Piyanist, Hobbit ve Doctor Strange gibi projelerde seslendirme olarak görev alan ve bizlerinde çok beğendiği isimlerden Zeki Atlı ise oyunda en çok sevdiğimiz karakterlerden, genelde Last Of Ous hayranlarının baba, koca dayı diye adlandırdığı Joe karakterini seslendiriyor. Seslendirme kadrosunda birbirinden farklı isimler dikkat çekiyor bunların arasında Murat Serezli’de mevcut.   Playstation Türkiye tarafından yapılan açıklama ve seslendirme kadrosu şu şekilde;

Ellie – Nihan Omuz
Joel – Zeki Atlı
Tommy – Murat Serezli
Jesse – Arda Aydın
Dina – Seda Özelsoy
Lev – Gülnur Badakal
Yara – Işıl Kılıç

Sizler için Last Of Ous’un seslendirmelerini gerçekleştiren sanatçıları paylaştık.

Last Of Ous Part 2 ile ilgili bir çok paylaşıma sitemizde ulaşabilirsiniz, sizler için eğlenebileceğiniz bir kaç link bırakacağım, aşağıdan dilediğiniz gibi seçip tıklayabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde oyun sektöründe çok fazla ismi geçilen, gerek hikayesi, gerek gerçekçiliği ile gündeme gelen Last Of Ous ile ilgili yapmış olduğumuz testler ve çokça yazı mevcut, hepsini birer birer görüntüleyebilirsiniz. Keyifli okumalar.

Hangi Last Of Ous Karakterisin? Hemen Tıklayarak Dene 

Last Of Ous İle İlgili Tüm Fotoğraflar | Walpaperlar

Yılın En Çok Satan Oyunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir