Steam Yaz İndirimleri Başlıyor! 2019

Steam Yaz İndirimleri geliyor! Özellikle her yaz birçok oyunda harika indirimler yaratan Steam, tüm oyun severler için yılın belirli dönemlerinde indirimler yaratıyor. Kara Cuma(Black Friday), Kış İndirimleri ve Yaz İndirimleri en popüler olanlar arasında. Özellikle de yazın dünya genelinde tüm okullar tatile gireceği için, Haziran ayında yapılacak olan bu indirim sayesinde birçok öğrenci de mutlu bir yaz tatili geçirmiş olacaklar.

Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Steam Yaz İndirimleri 2019 yılı için Haziran ayında başlayacak. Geçtiğimiz günlerde Steam resmi hesabı olan Steam Database hesabının attığı bu tweet’e göre önümüzdeki ay, Haziran’ın 25’inde 2019 Steam Yaz İndirimleri başlıyor.

25 Haziran 2019′ da başlayacak olan Steam Yaz İndirimleri, yaklaşık iki hafta kadar aktif olacak. Özellikle indirimlerin başından sonuna kadar farklı günlerde farklı oyunların indirimlere girdiğini biliyoruz. Peki en sevilen oyunlar ne kadar indirime girecek?

Steam Yaz İndirimleri 2019 Oyun Fiyatları

Şu an için net bir fiyat belli değil ancak geçmiş dönemlerdeki tecrübelerimize göre, aynı yıl içerisinde Kış/Yaz indirimleri arasında Steam, oyunlarda büyük bir değişiklik meydana gelmediyse fiyat farkını çok fazla yapmıyor. Peki bu ne demek? Geçtiğimiz Kış İndirimleri için geçerli olan fiyatlar veya buna çok yakınları(daha düşükleri de olabilir) 2019 Steam Yaz İndirimleri için de geçerli olacaktır.

Tüm Steam ve GTA Haberleri için Portalımızı takip etmeyi unutmayınız. Özellikle de GTA Platform Forum üzerinden de forum üyeleri ve GTA severlerle sohbet edebilir, paylaşımlar yapabilir ve topluluğumuza dahil olabilirsiniz.

GTA V Steam İndirimli Oyun Fiyatı

GTA V Steam

Buna göre, GTA 5 Oyunu geçtiğimiz Kış İndirimlerinde 71,60 TL’ye düşmüştü. Bu sefer de muhtemelen çok sevilen ve oynanan GTA V oyununu Steam üzerinden 70 lira gibi bir fiyata alabileceğiz.

Ayrıca GTA Platform üzerinden de GTA 5 Forumlarına ve Online Türk Sunucu Listesine göz atabilirsiniz.

Steam GTA V Sayfası

https://store.steampowered.com/app/271590/Grand_Theft_Auto_V/?l=turkish

https://gtaplatform.com/forum

Fallout 4

Fallout 4 Oyunu, geçtiğimiz kış indirimlere girerek 60 lira olmuştu ve Steam’da halen güncel olarak %50 indirim ile satılıyor. Yaz İndirimlerine kadar bu indirim süreci devam etmezse tekrar bu fiyattan satışa sunulması muhtemel olacak.

Fallout 4 Steam

The Witcher 3: Wild Hunt

Witcher 3 Steam

Son yılların en çok sevilen ve oynanan RPG oyunu Witcher 3 Wild Hunt her indirimde kendine yer buluyor. Özellikle oyunun çıkışından yıllar geçmesine rağmen hala Açık Dünya olarak en iyi RPG oyunlarından birisi olması, çok büyük ve detaylı haritası nedeniyle inanılmaz sevilmiş durumda. Witcher 3 oyunu şu an 60 liraya satılıyorken, geçtiğimiz kış indirimlerinde 24 liraya kadar düşmüştü. Muhtemelen bu indirimlerde de Witcher 3 oyununu 25-30 lira civarı bir fiyata görebileceğiz. Aynı zamanda bu oyunun DLC paketlerini de alıp diğer harika şehirlerde görev yapmak için de kaçırılmaz bir fırsat olacak.

Steam Witcher 3 Sayfası
https://store.steampowered.com/app/292030/The_Witcher_3_Wild_Hunt/

İndirime Girebilecek Diğer Oyunlar

Euro Truck Simulator:

Güncel Fiyat 39 TL, Kış İndirimindeki Fiyatı 9.75 TL

Mount Blade Warband:

Güncel Fiyat: 30 TL, Kış İndirimindeki Fiyatı: 7.5 TL

GTA IV:

Güncel Fiyatı: 31 TL, Kış İndirimindeki Fiyatı: 9.30 TL

L.A Noire:

Güncel Fiyat: 24 TL, Kış İndirimlerindeki Fiyatı: 8.40 TL

Sid Meier’s Civilization V:

Güncel Fiyat: 50 TL, Kış İndirimindeki Fiyatı: 12 TL

Valve Complete Pack(Tüm Valve Oyunları-19 Oyun):


Güncel Fiyat: 347 TL, Kış İndirimindeki Fiyatı: 27 TL

CS:GO :

Güncel Fiyat: 24 TL, Kış İndirimindeki Fiyatı: 16 TL

Sid Meier’s Civilization VI:

Güncel Fiyat: 219 TL, İndirimli Fiyat: 72 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir