The Last of US 2 | EN ÇOK SATAN OYUN

Daha çıkmadan detayları ve hikayesi ile çoğu oyuncunun ilgisini çeken “The Last Of Ous Part II” satış rakamları konusunda önemli bir artış yakaladı. Sonny, çok kısa bir sürede 4 milyon satış barajını geçtiğini açıklayan The Last Of Ous Part 2′nin önemli bir rekor kırdığını belirtti.  PlayStation 4′de özel oyunlar listesinde en çok satılan oyun oldu. Sony tarafından yapılan resmi açıklamalara kısaca göz atalım;

The Last Of Ous Part 2 En Çok Satan Oyun Oldu

Naughty Dog tarafından geliştirilen Last Of Ous II 19 Haziran tarihinde piyasaya sürüldü. Oyunun çıktıktan iki gün sonra 4 milyon satış adedi geçtiği açıklandı. Böylece  Last Of Ous özel oyun listesinde en çok satılan oyun oldu.

Oyunun yönetmeni Neil Druckmann geçtiğimiz günlerde bütün oyuncularının Last Of Ous oynaması ile ilgili açıklama yaptı. Bütün oyuncularımızın Last Of Ous oynaması ve deneyimlerini, görüşlerini bizimle paylaşması konusunda minettarız. Last Of Ous yüzlerce yetenekli ve tutkulu geliştiriciler tarafından geliştirildi. Bizim tutkumuzu oyunculardada görmek büyük bir onur. Bu inanılmaz hedefe ulaşmamızda yardımcı olduğunuz ve bizleri olumlu yorumlarınızla desteklediğiniz için teşekkür ederiz şeklinde konuştu.

Hangi Last Of Ous Karakterisin? Tıkla Ve Hemen Dene

The Last Of Ous 4K Walpaper | HD Görüntülere Ulaşmak İçin Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir