GTA Vice City
Trend

Vice City Multiplayer Nasıl Kurulur?

Selamlar, bugün GTA Vice City oyuncularının ve oyuna sahip olanların nasıl multiplayer oynayabileceklerini ve indirmeleri gereken VC MP programını göreceğiz. GTA Vice City Multiplayer konusunda GTA’nın ilk multiplayer programındandır. Öncelikle multiplayer oynamak için GTA Vice City oyununa sahip olmanız gerekmekte. Sonrasında ise VC MP (Vice Multiplayer) indirerek giriş yapabilirsiniz.

Vice Multiplayer’ı indirmek için BURAYA TIKLAYIN. Siteye giderek “Download (Alternate)” seçeneğini seçmelisiniz. Download Alternate seçeneği size programın oyuncu giriş versiyonunu sunacaktır. Şuan da en son çıkan versiyonu 0.4 ancak yeni versiyonlar çıkarsa onları indirmenizi tavsiye ederim. VC MP’yi indirirken son sürüm olduğuna dikkat etmelisiniz. En sağlıklısı bu yönde olacaktır.

Sunucu kuracakların veyahutta server ayarlaması yapacakların “Download Server” seçeneğini kullanması gerekiyor. Bu oyuncuları pek ilgilendirmiyor.

VC MP’yi indirdikten sonra kuruluma geçebilirsiniz. Kurulumu GTA Vice City’nin bulunduğu yere yapmanız gerekiyor, dosya seçimi ekranı geldiğinde GTA Vice City’nin yüklü olduğu dosyayı seçmelisiniz. (Eğer nereye kurulu olduğunu bilmiyorsanız “Yerel Disk C içerisinde Program Files’ı kontrol edin, Rockstar Games içerisinde olması muhtemel.)

14771418336722_vcmp.png

Vice City Multiplayer kurulumunu gerçekleştirdikten sonra karşınıza gelecek veyahutta VC MP’yi açtığınızda karşınıza gelecek program yandaki gibi olacaktır. Global olarak VC:MP’e bağlı sunucuları görebilmek için “Internet” seçeneğine basabilirsiniz. Burada global sunucular yer alacaktır. Bir sunucuyu “favorites” listenize eklerseniz siz silene kadar sunucu orada gözükecektir ve her seferinde IP araştırması yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Sunucuların üzerine çift tıkladığınızda connect ekranı gelecektir ve connecti seçtikten sonra sunucuya bağlanabilirsiniz. İyi oyunlar.Vice Multiplayer’ın resmi sitesine gitmek için BURAYA TIKLAYIN.

GTA Vice City ve Vice Multiplayer ile ilgili soru/sorunlarınız için BURAYA TIKLAYIN.

GTA Vice City ve Vice Multiplayer hikâye ve anıları için ise BURAYA TIKLAYIN.

2018-06-02_06-49-48-0914.png
gta-vc_2014-01-03_07-34-01-08.png
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı