Genel
Trend

Vice Roleplay v2 Dönemi Başlıyor.

8 KASIM CUMA günü saat 20:00 itibariyle açılışını yapıyor.

SA-MP Role Play genel ön yazı

Role play’in asıl başladığı San Andreas multiplayer yaklaşık olarak 2007-2008 yılları arasında Role play sunucuları ve konseptine uygun modlarıyla, Role play sunucuları ile şekillenmişti. Bu yıllardan günümüze kadar SA-MP Role play serüveni sürmeye devam etmekte.

Yıllar boyunca yüzlerce sunucu bu platformda yer aldı ve Türk oyuncular tarafındanda ilgiyle karşılandı. Yabancı sunucuların oyuncuları her zaman Türk oyunculara nazaran daha fazla olsa bile, şu dönemlerde İngilizce geçen ve SA-MP Role play sunucularının en gözdesi olarak bilinen Los Santos Role Play, gerek sistemleri ve gerekse oyuncuları, role playi ile ünlü bir sunucu. Türk sunucularının bir kısmıda LS-RP’yi göz önünde bulunarak şekillenmişti.

LS-RP gibi anlık aktif oyuncusu 500lerde gezen bir sunucu gibi, artık Türkiye’de de bu sayılara ulaşmak mümkün olabiliyor. Ancak şuana kadar kanıtlanmış ve gerçek oyuncu ile 500leri bulmuş sunucu çok nadir bulunur hatta bulunamaz bile diyebiliriz.

Vice Role play

Vice Role play Manifesto tarafından kurulmuş, versiyon 1 ile tanınmış bir sunucu oldu. Geçmiş dönemde bir kere açılmış, büyük ilgi görmüş ve Role play Türkiye’de farklılığı ile tek olmuştu. Neydi bu farklılık? San Andreas üzerinden girilen bir oyunda Vice City oyununun haritasını yaratmışlar ve bu şehirde geçmiş yılları konu edinerek rol sunucusu oluşturmuşlardı. Vice Role play bu konuda Türkiye’de ilke imza atmış ve yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştı. Kapandığı dönemde çoğu oyuncu bu zamana kadar sürekli Vice Roleplay’i anıyor, tekrardan açılmasını ümit ediyordu.

Vice Roleplay yeni ekibiyle Ağustos ayları gibi bir duyuruyla, bir video ile tekrardan hazırlıkta olduklarını açıklamıştı. Kısa süre önce de forum ve sitelerini aktif etmişler, sistemler hakkında spoiler vermişlerdi.

Yaklaşık iki haftadır sürekli videolar ile oyuncularını mutlu etmiş ve şaşırtmışlardı. Bu videoların kalitesi eski dönemdeki video kalitelerinin üstüne 2 kat çıkmış, başarılı bir iş çıkarttıklarını spoiler ile oyuncularına gösteriyorlar.
Dün akşam saatlerinde açılış tarihlerini bildirdiler, 8 Kasım Cuma 20.00 itibariyle sunucu açılışı gerçekleştirecekler ve karakter başvurularını aktif hale getirdiler.

Videolara ulaşmak için TIKLAYIN!

Vice Role Play resmi sitesine ulaşmak için TIKLAYIN!

Vice Role Play forum sitesi ve KARAKTER BAŞVURUSU için TIKLAYIN!

Kayıt olmadan başvuru yapamazsınız, unutmayın.

SUNUCU TANITIMI VE DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı