GenelGTA 5 HileleriGTA DünyasıGTA HileleriGTA OnlineGTA San AndreasGTA VOyun DünyasıTeknolojiTop Choice

Vice Roleplay Açıldı!

Uzun dönemdir SA:MP üzerinde beklenen sunucu Vice Roleplay açıldı. Özellikle Youtube üzerindeki videolarıyla oldukça yüksek sayıda kitleye ulaşan Vice Roleplay, San Andreas Multi Player üzerinden aktif edildi. https://www.vice-rp.com/forum adresinden direkt olarak forumuna ulaşabileceğiniz sunucuda birçok yenilikçi sistem bulunuyor.

Vice Geliştiricileri tarafından özel olarak geliştirilen ve tamamen VC:RP projesine ait olan birçok yaratıcı sistem mevcut. Örneğin karakterinizi Yetenek/Donanım olarak geliştirebiliyorsunuz. Bu sayede diğer sunuculardaki tek tip karakterlerin aksine, her karakterin özel bir becerisi, ilgi alanı ve uzmanlığı olabiliyor. Karakterinizi spor yaparak güçlendirebilir, kas ve ağırlık taşıma kapasitesini arttırabilir, dayanıklılık üzerine yoğunlaşarak sahip olacağı maksimum Can değerini yükseltebilirsiniz.

Bunun yanı sıra yine Hırsızlık, Soygun, Crafting(Minecraft’a benzer) ve kimya gibi yetenekler mevcut. Vice Roleplay bir oyuncunun yönelmek isteyeceği birçok alanı özel olarak düşünmüş. Özellikle sistemleri ve sunucu yapısı itibariyle GTA 5 sunucularıyla bile kıyaslanan Vice Roleplay’da oynamak çok kolay!

Vice Roleplay Sistem Tanıtımları

Vice RP forumunda okuyabileceğiniz birçok döküman ve rehber bulunuyor. GTA San Andreas oyununa sahip olduktan sonra Vice’a giriş yapabilir ve kendinize bir karakter yaratabilirsiniz.

Daha fazla döküman ve bilgi için hemen siteyi inceleyin!

Vice Roleplay Yönlendirme Yazısı:
https://www.vice-rp.com/forum/index.php?topic=426.0

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı